Skocz do zawartości
IGNOROWANY

subwoofer Różnice


mikulski53

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pare pytan. Otoz chcial bym założyć subwoofer na tylnia półkę ale nigdzie nie ma do sedana i tu moje pytanie czy roznia sie one KOMBI/SEDAN?? Czy bedzie roznica w dzwieku miedzy Zwyklym a Boshe?? I. Czy trzeba koniecznie miec jakis ori wzmacniak czy zwykly tez mozna podłączyć pod niego. Prosze o wyrozumialosc jesli zadaje glupie pytania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pare pytan. Otoz chcial bym założyć subwoofer na tylnia półkę ale nigdzie nie ma do sedana i tu moje pytanie czy roznia sie one KOMBI/SEDAN?? Czy bedzie roznica w dzwieku miedzy Zwyklym a Boshe?? I. Czy trzeba koniecznie miec jakis ori wzmacniak czy zwykly tez mozna podłączyć pod niego. Prosze o wyrozumialosc jesli zadaje glupie pytania :)

audiosystem.jpg

---------- Post dopisany at 08:30 ---------- Poprzedni post napisany at 08:30 ----------

a tu wszystko opisane..........:wink:http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-etap-stage-pierwszy-drugi-zmiany-wzmacniacza-bose-79668/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wiem teraz takie pytanie. Wiem ze glupie. Gdzie znalesc suba do sedana :D bo nigdzie nie widze no i tyl glosniki. Tylko bose byl bym wdzieczny za skierowanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...