Skocz do zawartości
IGNOROWANY

MMI 3G z HDD TV ?


melon31

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy w 3G napewno jest oglądanie TV ? Znalazłem to i pytam czy wystarczy tylko kodowanie przez VCDS ?

mr-fix.pl - MMI 3G: Aktywacja ViM (Video in Motion)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękować ! aż dziś wieczorem sie pobawie o ile mam tuner cyfrowy :D a można go jakos sprzwdzic nie podpinając VCDS ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękować ! aż dziś wieczorem sie pobawie o ile mam tuner cyfrowy :D a można go jakos sprzwdzic nie podpinając VCDS ?

Masz w opcji MEDIA w panelu MMI :wink:TUNER TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rzuciło mi sie cos takiego w oczy, chyba ze bedzie po odkryciu zielonego ukrytego meny. Jest możliwe ze w MMI 3G HDD nie ma tego Tunera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rzuciło mi sie cos takiego w oczy, chyba ze bedzie po odkryciu zielonego ukrytego meny. Jest możliwe ze w MMI 3G HDD nie ma tego Tunera ?

TUNER TV jest jako dopsazenie i nie wszystkie auto to miały :wink: fizycznie mozesz sprawdzic jeszcze w bagazniku we wnece z lewej strony .

Od niego jak wychodzą zielone wtyki to znaczy ze masz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rzuciło mi sie cos takiego w oczy, chyba ze bedzie po odkryciu zielonego ukrytego meny. Jest możliwe ze w MMI 3G HDD nie ma tego Tunera ?

TUNER TV jest jako dopsazenie i nie wszystkie auto to miały :wink: fizycznie mozesz sprawdzic jeszcze w bagazniku we wnece z lewej strony .

Od niego jak wychodzą zielone wtyki to znaczy ze masz :decayed:

Przez ukryte zielone manu pokazuje ze jest funkcja TV

20131026086.jpg

20131026082.jpg

20131026088.jpg

---------- Post dopisany at 15:21 ---------- Poprzedni post napisany at 15:16 ----------

Odczytujemy numer seryjny MMI Head Unit

Wchodzimy w moduł [5F - MMI Head Unit].

Wybieramy [Advanced ID - 1A].

Spisujemy numer seryjny. Ma on 12 znaków. Jeżeli jest kilka numerów, spisujemy pierwszy.

Generujemy Login

Przechodzimy do generatora loginów MMI.

Wpisujemy numer seryjny i generujemy login.

Zostaną wygenerowane dwa loginy. Spisujemy oba.

Zdejmujemy ograniczenie

Przechodzimy do [security Access - 16].

Poproszeni o login wpisujemy pierwszy z wygenerowanych wcześniej loginów.

Jeżeli pierwszy login nie działa, próbujemy z drugim. Jeżeli żaden z loginów nie działa, adaptacja nie jest możliwa.

Przechodzimy do [Adaptacja - 10], kanał 48

Zmieniamy wartość na 255.

Wchodze i generuje nr seryjny mam 2 kody ale żaden nie podchodzi wchodze w kanał 48 a tu wyskakuje mi błąd nie moge wpisac wartości 255

Dokładnie ---> ERROR Security czy jest możliwość że właśnie to firma w którym auto śmigało zablokowało ? jak tak czy da sie to jakoś odblokować

Przepraszam za jakość zdjęć :facepalm:

20131026089.jpg

---------- Post dopisany at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:21 ----------

I jeszcze JEDNO :D jak moge :naughty:

Chce włączyc doświetlanie zakrętów , światłami przeciwmgielnymi i wyskakuje mi błąd

20131026090.jpg

Czy robię test wskazówek zegarów czy parktonick chce włączyc to zawsze to samo " this function requires a licensed interface " :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co trzeba kupić żeby ogarnąć TV w aucie ? I jeszcze jedno czemu nie da się wpisać kodów żeby odblokować oglądanie filmów podczas jazdy :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche cieżko mi dać 1800 pln za oryginalny kabel :kwasny:

Ale no cóż bedę musiał podjechać do kogoś kto ma taki kabel i zobaczyć czy bedzie działać

Ale powiem wam że zrobiłem poziom naładowania akumulatora ale da sie go sprzwdzic jak jest zapłon przy uruchomionym silniku nie da sie macie tez cos takiego czy tylko ja mam takie problemy :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...