Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Autoraport -czy warto płacić?


lolot

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sprawdzałem na autodna - dwa razy i uważam, że się nie opłaca - mało lub wogóle istotnych informacji.

Polecam za to użytkownika como - który ogłasza się na forach VAG i za opłatę 55zł przesyła ci pełną historię ASO po nr VIN - ja skorzystałem i wiedziałem po co jadę 250km.

napisz do niego email - odeśle Ci info jak i co adres to: [email protected]

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sprawdzałem na autodna - dwa razy i uważam, że się nie opłaca - mało lub wogóle istotnych informacji.

Polecam za to użytkownika como - który ogłasza się na forach VAG i za opłatę 55zł przesyła ci pełną historię ASO po nr VIN - ja skorzystałem i wiedziałem po co jadę 250km.

napisz do niego email - odeśle Ci info jak i co adres to: [email protected]

Pozdrawiam

Dzięki simon:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy - dostaniesz od niego dwa pliki jeden z pełnym wyposażeniem samochodu, akcjami serwisowymi, kodami wyposażenia i kodami silnika, skrzyni i koloru auta, a w drugim będzie pełna historia serwisowa: reklamacje klienta, opis przeglądów co było wymieniane i przy jakim przebiegu.

Jeśli samochód był serwisowany poza polską to trzeba sobie niektóre wpisy przetłumaczyć (część była już przetłumaczona) trochę zabawy z translatorem i wiesz duuużo więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz taniej PAKIET INFORMACJI O PRZEBIEGU,VIN,HISTORIA AUDI VW (3453012223) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (ja dopłaciłem 10 zł i bylo to samo co kolega simon80bl pisze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...