Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

19" do b5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam potrzebuje opinie ludzi którzy maja 19 w swoich b5 :decayed: jest chęć jednak na 19 nie 18 ale sie ciagle rozgladam mierzę przymierzam testuję :wink:

proszę nie pisać jeśli sie nie ma stycznośći w swoich b5 z taka felgą:banan:

z góry dziekuje za sugestie i ew. foty

---------- Post dopisany 23-11-2013 at 02:06 ---------- Poprzedni post napisany 22-11-2013 at 21:35 ----------

:wink:

Opublikowano

4 sezony letnie przejezdzilem na 19" w b5 i dopiero w tym mialem nieciekawa przygode bo wpadlem w dziure, co prawda nie wielka, ale 2 opony dostaly dziur po bokach i 2 mikropekniecia pojawily sie po wewnetrznych stronach felg. takze szykuje mi sie wydatek bo trzeba bedzie felgi naprawic.

moje kolka to MAMy, co moge Tobie napisac, zawsze staram sie jezdzic ostroznie po slabych drogach lub nieznanych i byc moze 3 sezony na 19tce sprawily ze zbyt pewnie sie poczulem, gdzies tam rozkojarzylem i w 4tym sezonie zepsułem, a moze zwykly pech, nie wiem:)

zawias mam 1be, przydaloby sie przod o jakies 20mm obnizyc, bo tyl na 1be w kombiaku ladnie sie uklada, z przodu ciut nizej i by bylo git.

jesli chodzi o eksploatacje zawiasu nie odczulem roznic w zuzyciu wahaczy pomiedzy 19, 17, a 15. spalanie ciut wieksze no i dynamika troche tez spada(felgi MAM to nie ultraleggery)

czasem patrzac na auto to i 19 wydaja sie byc male, ale na powaznie to fajnie to wyglada i zwraca na siebie uwage.

niemniej jednak 18 bylaby rozsadniejszym wyborem, zalezy, ciezka bania:)

Opublikowano
  • Autor

dzięki kolego :wink:

Opublikowano

jeździłem na 19" w B5 więc chyba moge tu coś napisać....

Opublikowano
jeździłem na 19" w B5 więc chyba moge tu coś napisać....
Prosimy
Opublikowano
  • Autor
jeździłem na 19" w B5 więc chyba moge tu coś napisać....

zapraszam do wyrażenia swoich doświadczeń :decayed:

Opublikowano
jeździłem na 19" w B5 więc chyba moge tu coś napisać....
Prosimy
jeździłem na 19" w B5 więc chyba moge tu coś napisać....

zapraszam do wyrażenia swoich doświadczeń :decayed:

no to czekam na konkretne pytania....

Opublikowano
  • Autor

-jaka to jest fela?

-jaka opona?

-doznania w porównaniu do 18''?

-osłabienie mocy?

-prowadzenie auta na mokrym?

-prowadzenie auta na suchym?

-prowadzenie auta na nierównościach koleinach itp?

-o komforcie rozmawiać nie bedziemy bo to mało istotne przy 19" a bynajmniej dla mnie :grin:

---------- Post dopisany at 16:38 ---------- Poprzedni post napisany at 16:38 ----------

no i zapraszam do podesłania foty :decayed:

Opublikowano

-jaka to jest fela?

odp: 19" z VW Scirocco

-jaka opona?

odp: letnia Nankang NS2 215/35

-doznania w porównaniu do 18''?

odp: dokładnie takie same ale na 18" miałem opone 205/40

-osłabienie mocy?

odp: w porównaniu do 15" i 195/65 nieodczuwalne (no chyba że na 19" założysz 235)

-prowadzenie auta na mokrym?

odp: tu istotne jest rodzaj i marka opon, a nie wielkość koła

-prowadzenie auta na suchym?

odp: jak wyżej

-prowadzenie auta na nierównościach koleinach itp?

odp: ja miałem 215 więc bujania w koleinach nie było, na 225 już czuś myszkowanie auta

no i zapraszam do podesłania foty :decayed:

odp: foty znajdziesz w moim temacie o B5

Opublikowano
  • Autor
-jaka to jest fela?

odp: 19" z VW Scirocco

-jaka opona?

odp: letnia Nankang NS2 215/35

-doznania w porównaniu do 18''?

odp: dokładnie takie same ale na 18" miałem opone 205/40

-osłabienie mocy?

odp: w porównaniu do 15" i 195/65 nieodczuwalne (no chyba że na 19" założysz 235)

-prowadzenie auta na mokrym?

odp: tu istotne jest rodzaj i marka opon, a nie wielkość koła

-prowadzenie auta na suchym?

odp: jak wyżej

-prowadzenie auta na nierównościach koleinach itp?

odp: ja miałem 215 więc bujania w koleinach nie było, na 225 już czuś myszkowanie auta

no i zapraszam do podesłania foty :decayed:

odp: foty znajdziesz w moim temacie o B5

:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.