Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AJM] Mój Avancior poliftowy:)


KAMIL3239

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,długo się czaiłem,nad prezentacją swojej furmanki,ale czas pokazać swój dupowóz:decayed:

Specyfikacja: a4 b5:banan:( długo na nią czekałem, wcześniej był passat b3,a jeszcze wcześniej golf2. Miał być sedan ale nie znalazłem nic sensownego, a trafił się ten avancior,ale w tym momencie nie zamieniłbym na sedana:decayed:)

-1,9tdi 115km

-2xelektryczne szybki

-pół fis(może kiedyś pełny)

-radio sony,ogarnięte audio(wzmacniacz był spalony) teraz grają wszystkie głośniki+soobwofer,fakt to nie boose ale nie jest żle.

-climatronic

-halogeny

Z seri to tyle,teraz co zrobiłem:

-pomalowana ramka gila na czarny mat

-wywalenie kata

-wycięcie tłumika środkowego

-zaślepiony egr

-Program 142KM 330NM i

-Zmiana zawieszki(przód springi 1BE+amorki zachs, Tył springi wzmocnione kayaby+amorki monroe)(wcześniej auto wyglądało jak by miało zaraz wystartować:facepalm:,a teraz ładnie przód ucieka do dołu to mnie bardzo cieszy:banan:)

-wkońcu upragnione 17(zamieniłem sie za swoje 16:banan:dla gościa bylo za twardo:grin::naughty: a co najlepsze łeb w łeb),ale już mi chodzą po głowie 18:kox: A na zime są ori 15 słoneczka

-Ściema wszystkich szyb

-Nowe klocki tył+przód i tarcze tył

-Oczywiście rozrząd,wszystkie filtry

-olej(już kilka razy bo auto mam już 3 rok) zmieniam zawsze co 10000 teraz przeszedłem na Motula,wcześniej Castrol

-w tym roku nabita odgrzybiona klima

-No i zawsze staram się wymieniać to co trzeba(2xwachacz górny,2x końcówka drązka,2x łącznik stabilizatora)

-W planach:-2din -Full Fis -dystans tył 17mm i jak fundusz pozwoli,chociąż teraz będzie cężko bo córcia w drodze i ona będzie ważniejsza niz wozidło,ale jak będzie grosz to -Może Gwint, ewntualnie springi eibach pro kit -18 koło -turbo awx -kolektor awx -większy intercooler i MOOOOC Tak w granicach 160KM i 360NM-

A teraz kilka fotek jakość kiepska,bo robione fonem,ale zawsze:)

IMAG0893.jpg

IMAG0907.jpg

IMAG0914.jpg

IMAG0918.jpg

IMAG0974.jpg

IMAG0955.jpg

IMAG0962.jpg

IMAG0966.jpg

IMAG0957.jpg

IMAG0994.jpg

IMAG1010.jpg

IMAG1015.jpgi wnętrze

IMAG0367.jpg

IMAG0523.jpgA tak na 16 wyglądał

IMAG0119.jpg

IMAG0547_BURST002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...