Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 1.9 tdi AHU


kamdaro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam Audi A4 b51.9 tdi 90km AHU Avant Sedan. Chce z niego wykrzesać kilka koni więcej, chodzi mi o to zeby zwiększyc moc do około 130-140km jezeli jest to oczywiśćie mozliwe bez chip tuningu. tylko nie wiem od czego zacząć. Rozmawiając ze znajomym który posiada Audi a4 b6 1.9 130km , tak rozmyślaliśmy zeby u mnie założyć turbo od takiego modelu no i inne wtryski tylko ja jestem jeszcze szarak w takich sprawach no i chciałem sie dowiedziec to i owo. Jeżeli ktoś by wiedział cos na ten temat i był by chętny mi pomóc było by fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam Audi A4 b51.9 tdi 90km AHU Avant Sedan. Chce z niego wykrzesać kilka koni więcej, chodzi mi o to zeby zwiększyc moc do około 130-140km jezeli jest to oczywiśćie mozliwe bez chip tuningu. tylko nie wiem od czego zacząć. Rozmawiając ze znajomym który posiada Audi a4 b6 1.9 130km , tak rozmyślaliśmy zeby u mnie założyć turbo od takiego modelu no i inne wtryski tylko ja jestem jeszcze szarak w takich sprawach no i chciałem sie dowiedziec to i owo. Jeżeli ktoś by wiedział cos na ten temat i był by chętny mi pomóc było by fajnie.

nie jest mozliwe ...

poza tym wszelkie informacje dotyczace podnoszenia mocy w tym silniku sa juz na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez programu to bedzie ciezko. Ale zaloz wieksze turbo, wtryski 216'tki i przerob pompe na 11mm i bez odpowiedniego wysterowania (moze lekko oszukujac by turbina mocniej dmuchala) wyjdziesz poza 120KM.

Ale pewnie dymu będzie co nie miara:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki a jak bym jeszcze do tego zrobił program to coś by się zmieniło. turbo + wtryski + program jak by sie to zachowywało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...