Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B5] lampki zespolone


Rafal_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie odnosnie ori lamp Valeo zespolonych od Audi z 1999r-szukalem ale jakos nic nie znalazlem (jak przeoczylem to nie bijcie)

Moge kupic takie lampki w bardzo atrakcyjnej cenie ale... no wlasnie-sa od anglika, bez silniczkow, sa tylko jakies kabelki z wtyczkami i najwiekszy "-" jedna lampa ma urwane uchwyty mocujace :disgust:

Mozecie mi powiedziec czy takie lampki beda pasowac do mojej Audiczki [b5 1997],czy beda pasowaly silniczki z moich starych lamp,co z wtyczkami, no i czy da sie cos zrobic z tymi uchwytami (jakos cos przybinowac i dorobic)

Prawde mowiac nie zamierzalem zmieniac lamp ale taka okazja :naughty:

Z gory dzieki za wszystkie rady :hi:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka to okazja? Ile? :decayed: A podstawowa sprawa, różnica między lampami z Anglii a tymi u nas jest taka że tam masz taką dźwigienkę (czy jak to zwał) w soczewce i przestawiasz na nasze drogi :wink4: Tylko że na kloszu lampy pozostaną oznaczenia że lampa na ruch lewostronny, ale to chyba nie ma sensu skoro soczewkę można przestawić... :mysli: Lampy będą pasowały o ile wytniesz kawałeczek błotnika, ale o tym to jest strasznie dużo na forum,

tu masz link do całego rezania -> http://www.a4-klub.pl/smf/b5_reflektory_zespolone_po_ii_lifcie_rezanie_i_montaz-t15032.0.html

Uchwyty jakoś trzeba dospawać, jeśli nie masz tych uchwytów, to można chyba kupić zestaw naprawczy czy coś takiego :mysli: Szukaj na forum, dospawanie nie stanowi problemu :wink4: Silniczki z Twoich lamp się nie nadają :no: Musisz kupić, na allegro można kupić od fiata punto już za 40-50 zeta :good: od fiata punto II

tu kolejny temat -> http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adr_wymiana_lamp_na_zespolone_pytania_i_watpliwosci-t39114.0.html

Nie wiem jak Ty szukałeś że nic nie znalazłeś :decayed: I musisz kupić kostki do lamp w ASO... i piny żeby to jakoś połączyć... I tyle chyba :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle ze temat wyjasniony i polecam używac opcji :szukaj:

zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...