Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] emisja spalin


mystake

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie !

Sprawa jest nastepujaca pojechalem na przeglad techniczny z moja a4 i nie przeszedlem poniewaz emisja spalin.

Posiadam waga wraz z opisami bledow moj blad to nr 17916 co nam daje ze jest problem z idle system.

Nie wiem gdzie wlozyc raczki aby to naprawic,zazanaczam ze myslalem ze cos jest z przeplywka ale gdy silnik pracuje i odlacze przewod to silnik zarzuci a pozniej pracuje normalnie to samo jak podlacze to go zarzuci i wroci do normy.Chyba jest dobra co ?

Mysle ze cos jest z przepustnica nie tak moze ja wyczyscic czy co nie wiem.Zaznacze ze wag wyczytal ze na wolnych obrotach mam osiagnieta max mieszanke jak auto chodzi to normalnie czuc paliwem z rury wydechowej i slychac tak jakby paliwo wybuchalo w tlumniku.Mam cos w stylu jak spalania stukowego.

Posiadam wydruk z stacji diagnostycznej jest info natural idle test fail oraz fast idle test fail.

Pozdrawiam ![br]Dopisany: 17 Sierpień 2008, 14:03 _________________________________________________Temat uwazam za zamkniety juz problem rozwiazalem

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...