Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] + chip + 17cali + przod led + tył led lampy + zielone sprezynki


Qba33

Rekomendowane odpowiedzi

całkiiem całkiem :> poważnie świetnie się prezentuje, przykuwa uwagę, lampeczki rewelacja. bożek audi pewnie jest zadowolony :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko zrobić zdjecie dobre ...

jedyne jakie oddaje jaki kolwiek wyglad tych swiateł to od boku .

zadne zdjecie z przodu nie wychodzi bo albo soczewka sciaga dużo swiatła , albo diody z łezki wychadza ze swieca jak to ktos nizej napisal jak lampki na choince ;)

do puki na zywo ktos nie zobaczy .. niech sobie da spokuj z takimi komentami ...

audiaaaaa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedzi kolo mnie moja kobita i mowi: "takie ladne auto i takie beznadziejne te lampy zalozyl" :polew:

autko fajne, jeszcze do niedawna mialem takie samo i tez AEB w quattro z 2000r tylko na ori i tak bym zostawil, mnie sie nie podobaja te lampy, co do wieku auta to moja matka co jakis czas mi sie pyta czy znowu nowe auto kupilem bo na salonowe wyglada :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:tongue4:

a co do lamp to świecą mi dużo wyraźniej niż poprzedniczki Sonara ... ( może zastosowali jakieś lepsze soczewki ? .. nie wiem nie znam się )

soczewka soczewaka... lednie swieci, ale wg mnie diody to troche dramat. swieca słabo i jest ich malo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do nowych świateł Led w nowym A4 uważam ze te podróby które mam są ładniejsze od nowych z A4 ...( są brzydsze od a5 ) ale w nowym a4 zrobili jakiś taki świński zawijasek na końcu tego led-owego oczka który nie jest w moim guście

No sorry, ale chyba nie widziałeś ani na zdjęciach, ani na żywo nowego audi A4 z prawdziwymi światłami diodowymi, a nie jakieś popierdółki, które prezentujesz na tych nocnych zdjęciach. Co jak co ale teraz utwierdziłem się w przekonaniu, że to jednak wiocha. Już lepiej jeździj ze zgaszonymi światłami - dużo lepiej wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przyczaje kiedys Kube pod Mcdonaldem :kox: to wam powiem jak wygladaja na zywo :D bo na fotkach slabo widac jak te ledy swieca.

Na zywo samochod ladnie sie przezentuje, zdjecia nie oddaja 100% uroku.

Dla niektorych - auto nie ma QUATTRO tak jak ktos tam wczesniej napisal ze gratuluje napendu.

Pozdro Kuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do nowych świateł Led w nowym A4 uważam ze te podróby które mam są ładniejsze od nowych z A4 ...( są brzydsze od a5 ) ale w nowym a4 zrobili jakiś taki świński zawijasek na końcu tego led-owego oczka który nie jest w moim guście

No sorry, ale chyba nie widziałeś ani na zdjęciach, ani na żywo nowego audi A4 z prawdziwymi światłami diodowymi, a nie jakieś popierdółki, które prezentujesz na tych nocnych zdjęciach. Co jak co ale teraz utwierdziłem się w przekonaniu, że to jednak wiocha. Już lepiej jeździj ze zgaszonymi światłami - dużo lepiej wyglądają.

Swieci ta jak diody w sonarach w ibizach 6k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie widziałem nowe a4 na żywo .. jak bym nie widział to bym się nie wypowiadał ... i tak samo widziałem a5 na żywo i dalej podtrzymuje moje zdanie

a zdjęcia są słabe do efektu na żywo i koniec nie ma o czym gadać

http://www.al-lighting.de/neu/titlepics/drl.jpg <--- nie podoba mi się kształt tego leda w nowym a4 , sama linia jaką go poprowadzili .. tak wiem ze świeci jaśniej od moich lamp ale dla mnie jest przekombinowany jego kształt ... nie podoba mi się ...

http://farm4.static.flickr.com/3145/2425261462_912e0dae44.jpg --> a kształt a5 mi się podoba ... i dla mnie świeci jeszcze jaśniej od nowego a4 ? ale może się mylę ? (ps. tez widziałem na żywo jak byś miał wątpliwości )

i dzięki za rade jazdy bez świateł ... zastanowię się ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt faktem , lampki sa napewno ladniejsze niz zwykle przed liftowe- troszke odmladzaja, w dzien nawet to wyglada nie powiem mysle ze jak by klosz w srodku byl jasny to moze i by to jeszcze lepiej wygladalo, natomiast w nocy te diody wygladaja jak chinskie swiatleka na choince z co druga spalona zarowka. A tych lampek z tymi od nawej a4 nawet nie porownoj tego :) zwroc uwage ze w ori lampach audi nie masz tylko punktowych swiecacych sie diod ale takze gustwone smugi swiatla "lezki" - jedna jest na calej dlugosci nad diodami i nastepna w rogu lampy od strony grilla. Wydaje mi sie ze lepszym zakupem byly by lampki po 2 lifcie. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: sliczny[br]Dopisany: 17 Lipiec 2009, 22:17_________________________________________________kolego a tych starych felg sprzedac niechcesz :naughty: :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w nocy wczoraj koleś z 630i myślał ze w lusterku ściga go A5 na bank :wink4:

Widzę, że oprócz wrodzonego talentu "tungu audi", masz również wrodzone umiejętności telepatyczne :thumbup:

Sorry za OT.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać.

Jak dla mnie lampy :no: choć chciałbym zobaczyć to na żywo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...