Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AMM] Radio i głośniki


arczi1987

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,pisze tu pierwszy raz,posiadam audi A4 z 2002r. Problem mój polega na tym iż zakupiłem samochód i gra mi tylko jeden głośnik prawy i ten środkowy przy pod szybiu, chciałem jakoś rozebrać i zobaczyć czy są z boku wogóle w drzwiach głośniki,no i jak wyjąc to fabryczne radio gdyz nie mam pojęcia jak to zrobic a być moze to jest wina podłączenia,czekam na jakieś porady .z góry dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori radia wyciaga sie przy pomocy takich malych kluczykow(wyjmakow). Na radiu powinny byc dwa male waskie otworki (przewaznie w dolnej czesci po obu stronach). Jesli nie masz wyjmakow dasz rade to zrobic pilniczkiem do paznokci lub czyms podobnym. Ja uzylem waskiego noza z pilka. jest to dobre rozwiazanie gdyz pilka zachacza w srodku o blaszke i wystarczy lekko pociagnac i radio sie wysowa. najprosciej piszac: wkladasz cos waskiego, jak uslyszysz pstryk to znaczy ze zaczep puscil. pozniej to samo z drugiej strony. jesli pstrykniecia nie bedzie poruszaj pilniczkiem lub czyms czego uzyjesz na boki (zaczepy sa z boku otworu). A co do sprawdzenia obecnosci glosnikow to raczej trzeba zdjac boczek. przynajmniej w b5 tak jest i proba zdjecia maskownicy konczy sie polamaniem jej mocowan :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:szukaj: przed chwila znalazłem identyczny wpis

O wyciąganiu radia było sporo i to o każdym modelu.

O ściąganiu tapicerki, aby dobrać się do głośników też doczytasz.

A rozrebać wypada bo może nie masz tam głośnika wcale :no:, lub jest spalony, lub po prostu jakiś kabelek się rozłączył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może prozaiczna sprawa - ktoś bawił się w menu radia i ustawił balans na prawą stronę a Fader na przód i dlatego gra tylko prawy przód :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy, nikt nie twierdzi, że jesteś idiotą.

Lażdemu się zapomni. Nawet zawodowiec coś może przeoczyć. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to możecie mi powiedzieć w która strone odginać i ile musi wejść w tą dziórke aby mozna było wyjąć ?? bo jeden mi sie udało pilniczkiem a drugi długo próbowałem ? lewy ten to w prawo ruszałem pilniczkiem i się odgiął,jakiej ma być szerokości ten klucz ?? hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam przed sobą takie klucze, nie mam jednak nic do mierzenia pod ręką. Na oko szerokośc tego wyjmaka to jakieś 8mm. Zaczepy trzymają radio do kosza po bokach, więc trzeba je "giąc" w stronę środka radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...