Skocz do zawartości
IGNOROWANY

sterownik abs bosch 5.3


pomidor_pd

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam mały problem ze sterownikiem abs. Temat znany, brak komunikacji ze sterownikiem. Po rozebraniu standard, pęknięte dwa druciki (te najgrubsze). Czyszczenie galarety, lutowanie oczywiście lutownicą oporową z ostrym grotem i zawsze pomagało, ale nie tym razem :shock3:. Sprawdziłem wszystkie połączenia, i wszystko gra, ale nie mogę się z nim połączyć, zachowuje się tak jakby umarł. Sprawdziłem napięcia zasilające, to stałe i po kluczyku i wszystko gra, ale dalej brak komunikacji.:wallbash: Czy może mi ktoś pomóc, jak sprawdzić dziada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie baw się nie trać czasu na dziada - sterownik tak jak ja w przeszłości

Kup nową pompę z sterownikiem np na allegro ( jest tego mnóstwo) , przełóż sterownik , zakoduj i bo bólu

Poczytaj tu o mich zmaganiach

http://a4-klub.pl/uklad-hamulcowy-96/zastepstwo-sterownikow-abs-318360/

ps. w B6 jest abs bosch 5.7 - nie spotkałem sie z 5.3 w B6

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, kurcze pierwszy raz nie poszło. No nic, skoro tak piszesz to tak zrobimy. Napisz proszę jak jest z zamiennikami, czy numer musi być identyczny? Z uwagi że temat dotyczy Passata, pompa jest Bosh 5.3 numer (8E0 614 411 AH) 0 265 220 525, sterownik nr 0 273 004 358. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że jest tak samo jak w Audi - tzn pompę zostaw a kup sterownik od "ośki" do "ośki "

Szczerze mówiąc to myślałem że chodzi o audi i wersję 5.7 - tu temat ma opanowany

A jak w Volkswagenie i wersję 5.3 tego nie testowałem ...ale nie sadzę że będą jakieś poważne zmiany

ps. tu masz oryginał Pompa sterownik ABS 8E0614111AJ 0273004358 VW TDI (4042244762) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. wersja silnika nie jest ważna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, działam, dam znać jak poszło po zakończeniu. pozdrawiam

Oczywiście kupiłem nowy sterownik, zamykam temat

Edytowane przez pomidor_pd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...