Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pytanko do forumowiczów z Łomży (ale nie tylko)


swiezak84

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie,

Może zna ktoś takiego typka z Łomży jak Rafał Zduńczyk? adres z allegro to lipowa 73.... kupiłem kompa z tej aukcji ASUS K52J i5 2.4GHZ, 4GB DDR3, Gwarancja !!! (4031134470) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. , zapłaciłem w zeszłą środe, gościu mi napisał że wysłał w piatek 14/03 ale do tej pory nic nie przyszlo, przestał odpisywac na maile i nie odbiera tel.... juz sie troche wkurzyłem, wybieram sie na policje w poniedziałek ale moze ktoś go zna i da rade coś pomóc....

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały update. kolo sie odezwał, podobno siedzi w niemcowni i dlatego nie odbiera, ale odpisal na maila. twierdzi ze wyslal kurierem "siódemką" i że to nie pierwsza przesyłka która nie dotarła, są jakieś problemy. ale numer LP ma w domu i nie ma jak sprawdzić. wraca w poniedziałek i wtedy ma sie odezwać..... zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rece opadaja z tym gosciem. do tej pory nie mam kompa ani kasy, takie sciemy wymysla ze glowa mała. napisał mi ze kurier ukradł nie tylko ten laptop, ale tez wyslal telefon jakiś tam i ze tez kurier zajumał. jakiś czas temu dostał negatywa od goscia co kupil ten telefon i sie z nim skontaktowałem. jemu ten sprzedajacy wciskał kit ze mu ukradli samochód gdzie mial laptop, telefon i jakies dokumenty :decayed: ten drugi kupujacy sprawe juz zapodał na policje, ja to mam zrobic na dniach. dzis ten oszust napisał ze niby jutro powinienem miec juz kase na koncie.... zobaczymy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy owak masz wygrane bo to nie 250zl wiec oddać musi i kary nie uniknie. Zgłoś do administracji allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy owak masz wygrane bo to nie 250zl wiec oddać musi i kary nie uniknie. Zgłoś do administracji allegro.

teraz jest nawet od 200 chyba. ale nie odpuszczaj złodzieje jeba.. idź na policje i udaj się do rzecznika praw konsumenta pomoże ci skierować sprawę do sądu bo policja ci powie to samo. (jeżeli ci kasy nie odda)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jednak! kolo zrobił przelew wczoraj i kase mam.... ale i tak mysle ze nigdy mi tego nie wysłał... po prostu moim kosztem (i innego allegrowicza) zrobił sobie nieoprocentowaną pożyczkę... no ale najwazniejsze ze po 5 tygodniach sprawa sie rozwiązała. negatywa mu usune bo w koncu nic mu udowodnic nie moge, ale czarna lista bedzie jak ta lala. dzięki za wsparcie i pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...