Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie glosniki>>?


Rekomendowane odpowiedzi

Witak moje oryginalne głośniki z a4b5 1997r Noki SA jakieś słabe większość z nich charczy i mam pytanie czy są jakieś dobre które dało by się wsadzić w te same miejsca co oryginalne bez większych przeróbek wyrzynania czy coś żeby graby tak naprawdę w miarę no wiadomo szalu wielkiego nie będzie ale żeby były mocniejsze niż oryginalne trochę :)mogą być basowe i jakby ktoś np na allegro widział takie coś to niech wstawi linki:)dzięki:)

---------- Post dopisany at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany at 15:46 ----------

dobra mam takie cos Głośniki HERTZ DCX130 Audi A4 B5 BOSE NOKIA SYSTEM (4053195294) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. czy jak je podepne to musze miec do tego wzmacniacz jakis czy bedzie dobrze gralo jak podepne pod same radio??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zagra na samym radiu , dodotkowy wzmacniacz to jednak inna jakość , ale dochodzą koszty wzmaka kabli i montażu , chyba że sam potrafisz ogarnąć temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowy wzmacniacz nawet jak bedzie miał te 40 RMS na kanał to już inna inszość ;] Radio ma może z 25 -30 RMS

Taki głośnik zagra pod radiem i to nawet fajnie ale wzmacniacz który będzie miał z 40 - 50 RMS będzie lepiej go kontrolował przy różnego typu muzyce.

Po prostu będzie czyściej i mocniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...