Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] A4 b8 airRide Przód 8,5 tył 11''Fmic?? jakie turbo


szawer

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko

właśnie zostałem posiadaczem dego traktora 2,0tdi 143cr.....;] czarny kolorLZ9Y felgi 19'' sedan

wyposażenie : navi dvd szare skórki czujniki partkowania xenonki ledy itp itd (szczerze auto stało na naczepie i było tylko max 10 min na oglądanie ;] )

moje pytania :

-potrzebeuje nr progów sline L+P

-pytanie jaki kolor felg zrobi?? (myślę złoty)

auto obecnie u lakiernika wyjedzie beda pierwsze zdjecia...

airride pierwszy tydzien maja.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko :)

LISTWY S-LINE (progowe zewnetrzne):

8K0 854 932 A listwa na próg strona prawa

8K0 854 931 A listwa na próg strona lewa

(ORI z ASO za komplet 500zl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje!

teraz czekam na podpoweidzi koloru felg....i klubowiczów o podpowiedzi jak oni widzą zrobić tego traktora ;]

zostaw srebrne, ja mam czarne (grafitowe) i przy tym kolorze ciemny nie pasuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostaw srebrne, ja mam czarne (grafitowe) i przy tym kolorze ciemny nie pasuje :wink:

czarny i grafit ciemny za dużo ciemnego koloru....

Hmm srebrny wg mnie to oklepany kolor jeszcze w ori...(audi felgi)

montował ktoś ten daszek ? (jak oceniacie?)

spojler.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomALUJ fele na srebny kolor doda jej wizualnie ze jest wieksze kolo przy ciemnym aucie fela ciemna ,,maleje'' a ty jeszcze zglebisz fure - air ride:decayed::decayed: wiec troche gleba bedzie o wg mnie wyjdzie fajnie gdyz masz pakiet chrom (ramki szyb) i bedzie ogolnie dobrze kontrast buda vs fela :) a pozniej kup te listwy boczne s-line juz auto nabierze fajnego wygladu potem wrzuc wydech na 2 koncowki takze eS'KI i bedzie juz :naughty::slina::banan::wink: pozdrooowki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomALUJ fele na srebny kolor doda jej wizualnie ze jest wieksze kolo przy ciemnym aucie fela ciemna ,,maleje'' a ty jeszcze zglebisz fure - air ride:decayed::decayed: wiec troche gleba bedzie o wg mnie wyjdzie fajnie gdyz masz pakiet chrom (ramki szyb) i bedzie ogolnie dobrze kontrast buda vs fela :) a pozniej kup te listwy boczne s-line juz auto nabierze fajnego wygladu potem wrzuc wydech na 2 koncowki takze eS'KI i bedzie juz :naughty::slina::banan::wink: pozdrooowki!

Powiadasz wydech hmmm właśnie dzwoniłem jutro jade odebrać ;] od 3 litrówki ;]

---------- Post dopisany at 18:47 ---------- Poprzedni post napisany at 17:51 ----------

Nastepna szczesliwa wiadomosc GRILL ATRAPA CHROM AUDI RS4 A4 S-LINE S4 8K (4071531916) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile dales za wydech : ) ????

p.s. jak masz wydech to teraz dokladka pod wydech obczaj te auto (duza fela , gleba i stylizacja) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400wróbli ;]

Ładne auto ale kurde ja bym został przy jasnym złotym.....

Apropos podejdzie ta dokładka zderzaka Dokładka spoiler dyfuzor zderzak Audi A4 RS4 B8 (4082303008) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 19:05 ----------

Widział ktoś fotki a4 b8 z tymi felgami najlepiej czarny kolor ;]

vossen.jpg

---------- Post dopisany 25-03-2014 at 08:08 ---------- Poprzedni post napisany 24-03-2014 at 23:02 ----------

ile dales za wydech : ) ????

p.s. jak masz wydech to teraz dokladka pod wydech obczaj te auto (duza fela , gleba i stylizacja) :)

Która to dokładka ??

1. DOKŁADKA SPOILER HOJEK AUDI A4 8K0 S-LINE DYFUZOR (4031090158) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

2. AUDI A4 B8 S-Line 8K0 8K9 dyfuzor ORYGINAL (4038577236) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

3.AUDI A4 8K0 S-LINE TYŁ TYLNY SPOILER ZDERZAKA ORYG (4050125639) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Ps. kolejny zakup idealnie bedzie pasować z grill-em KRATKA ZAŚLEPKA AUDI A4 B8 8K0 RS4 LOOK S-LINE (4083418595) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

następna przyjemność :]

http://img08.allegroimg.pl/photos/oryginal/40/38/57/72/4038577236

Byłem dziś zobaczyć jak auto u lakiernika wygląda i zobaczyłem ze jest w chu... miejsca na Fmic (jutro dzwonimy do Fmic-a i dziłamy z wymiarami :D )

A odnośnie dokładki zderzka s-lina i wydech od 3.0tdi Boooomba (flaczki wyjechały filtr cząstek też wyleci :)

Teraz tylko czekać na Maj i montaż AirRide :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...