Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Audi a4 b8 2009r 2.0tdi 143km led

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na samym początku chciałem się przywitać

:bry: Jestem nowy na forum i chciałem pochwalić się moim nowym nabytkiem jest Audi a4 b8 z 2009 roku.

Samochód jest że tako powiem nawet nie dotarty Ma 57000 przebiegu więc jest jak nowy

Passat zostaje w rodzinie będzie nim jeździł bratnie

Trochę o wyposażeniu.

- Bixenon

- Światła Led do jazdy dziennej

- Czujnik deszczu i zmierzchu

- Doświetlanie zakrętów

- PDC tył

- Siedzenia skórzane z alcantarą

- Podgrzewane przednie stołki

- 17 calowe felgi na lato i zmię

- Audi Concert

- Ledowe lampy tył

- Kierownica skórzana Multi

- Automatyczna skrzynia MULTITRONIC

Modyfikacje wykonane:

- Battery Level

- Doświetlanie zakrętów

- Wizualizacja PDC na ekranie

- Lap Timer z temp. oleju

- Awaryjne światła hamowania

- Automatyczna recylkulacja

Planowane Modyfikacje:

Przyciemnienie szyb

Montaż Bluetooth

Propozycje mile widziane :wink:

FOTKI

8o8v.jpg

yont.jpg

0wgn.jpg

70me.jpg

kwrt.jpg

qnsq.jpg

tqev.jpg

Opublikowano
  • Autor

co najważniesze przebieg całkiem oryginalny

Opublikowano

Gratki zakupu niedotartego autka...mega ewenement, wyposażenie też całkiem spoko tak że bezawaryjności życzę.

Ps. No może jakieś większe koło mogłoby wjechać B-)

Opublikowano
  • Autor

a orientuje się ktoś jak to jest z tym wyświetlaczem FIS znajomy ma z 2009 kwietnia i ma czerwony. Czy to bylo zalezne od wyposazenia czy rocznika

]

Opublikowano

SIEMKA u nas kupiles czy z DE ??? gratki auta :)

Opublikowano

Graty nowej furmanki, kolor bardzo fajny, pierwszy raz widzę B8 w tym kolorze i ładnie się komponuje ze środkiem :)

Zobacz u wrclaguny na mody to zaraz coś znajdziesz dla siebie :naughty:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
SIEMKA u nas kupiles czy z DE ??? gratki auta :)

Kupiony w polsce z salonu. Pierwszy właściciel :)

---------- Post dopisany 03-07-2014 at 12:16 ---------- Poprzedni post napisany 24-03-2014 at 16:27 ----------

A taka tam fotka

upamu5us.jpg

A tak na marginesie szukam jaliejs ladnej koncowki wydechow do 2.0tdi

Wysłane z mojego iPhone 5S przez Tapatalk

Opublikowano

:naughty: furka spoko, co do koncowek , patrzyles ori s-line:wink:

05_s_line_dyfuzor.jpg

Opublikowano
  • Autor

a mozesz podrzucic jakas aukcje bo za chiny nie moge znalesc

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Tak dl;a odnowienia tematu :) Fotki świeżo po woskowaniu

Komentarze mile widziane

audi3.JPG

audi2.JPG

audi1.JPG


No i udało się mod na który czekałem rok
MMI 3G PL

7a320f62ab04b8be8adf00d3c948f922.jpg
266431e2ce5a36840882416052764686.jpg
0c1af2424c2afb7bc95dccd4aadae43a.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

samochodzik ladny :) naprawde ladnie sie prezentuje ;)

Ale ja bym fele zmienil :P

Opublikowano
  • Autor

samochodzik ladny :) naprawde ladnie sie prezentuje ;)

Ale ja bym fele zmienil :P

To akurat zimowe letniemam troszke ladniejsze:P

Opublikowano

jeszcze zimy nie ma :P wiec powinna byc fela na lato :P

Opublikowano
  • Autor

Ale te zdjecia sa wrzucone w marcu. Nie dodal mi sie nowy post tylko dopisalo do starego nie wiem czemu

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.