Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B5 Laser Red USA gwint


filip1683

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, od niespełna roku jestem szcześliwym posiadaczem Audi A4 B5 z 95r. Audi jak na swój wiek jest bardzo zadbane. Myślę, ze dlatego zdecydowałem sie na jej kupno. Była sprowadzona z Niemiec i tam od nowości miała jedną właścicielkę. Jej przebieg to 235 tys i jest jak najbardziej wiarygodny. Jak sie okazuje czerwone wcale nie jest najszybsze :wink: Pod maską skromne 1.6 ADP w dodatku zagazowane, przeze mnie. Ale mi to w zupełności wystarcza. W środku to golas jakiego jeszcze nie widzieliście :grin: Jedynym luksusem sa el lusterka montowane w chyba każdej bepiatce.

Audi jest praktycznie serią . Przez rok udało mi się jedynie kupić ładne koło z S4 C4? i zbliżyc ja nieco ku ziemi. W ostatnim czasie dołożyłem jedynie dystanse i kierownice s line oraz kpl foteli z I lifta.

W planach pomalować przedni zderzak poniewaz miałem małą przygode w zimie. ( Moze przyokazji wrzuce do niej prawe lustro z anglika i zrobie je w kolor)

Zastanawiam tez sie nad klamkami.

Może jakis niedrogi gwint( wciąż jest wysoko :facepalm: ) i jakaś 17 a te dać na zime. To chyba tyle, chetnie wysłucham jakichs ciekawych propozycji :naughty:

DSC_0187.jpg

DSC_0188.jpg

DSC_0189.jpg

DSC_0191.jpg

DSC_0192.jpg

Edytowane przez filip1683
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...