Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

awaryjki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

od okolo 2 miesiecy powymianie akumulatora co jakis czas wlaczaja mi sie awaryjki i przestaje dzialac pilot do otwierania centralnego, czasem jest to co 2 dni czasem co 2 tygodnie, raz odlaczylem aku w obawie o jego rozladowanie, po ponownych zalaczeniu pilot zaczal dzialac, a po kilku dniach problem znow sie pojawil, dodam ze komputer nie wykazal zadnych bledow

prosze o jakakolwiek pomoc

dziekuje i pozdrawiam

tomasz

Opublikowano

a posiadasz alarm ? może po stronie alarmu stoi problem

Opublikowano
  • Autor
a posiadasz alarm ? może po stronie alarmu stoi problem

no wlasnie do konca nie wiem, syrene mam calkowicie odlaczona takze wyglada ze jezeli jest alarm to podaje tylko sygnal na awaryjki

---------- Post dopisany 14-04-2014 at 08:05 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2014 at 22:35 ----------

czy ktos moze mi pomoc rozwiazac ten problem?

z gory dziekuje

Opublikowano

a masz syrenę pod maską i jest odłączona, czy w ogóle jej tam nie ma ? myślę że problem leży po stronie czujników w zamkach drzwi, maski lub tylnej klapy. Nie miałeś problemu wcześniej z żadnym z nich nie świeciła się kontrolka na fise informująca o otwartych np. drzwiach chodź były zamknięte ?

Opublikowano
  • Autor

syreny wogole nie ma , natomiast nigdy nie mialem problemu z zadnymi czujnikami, nie pokazywalo mi ze mam otwarte np. drzwi kiedy byly zamkniete, takze nie mam pojecia co to jest, dzisiaj znowu odlaczylem akumulator i na razie jest wszystko w porzadku to znaczy zamykam pilotem ale podejzewam ze po jakims czasie krotszym lub dluzszym znowu sie wlacza awaryjki i nie bedzie mozna otwierac auta pilotem, rozmawialem z mechanikiem i mowil ze moze to byc wlacznik awaryjek ale nie jest tego pewien

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------

a czy wiesz moze jak mozna odlaczyc ten alarm?

Opublikowano

a masz może w drzwiach kierowcy dwa przyciski od alarmu ?

alarmfab.JPG

Opublikowano
  • Autor

mam jeden jest do wylaczania czujnikow ruchu we wnetrzu a drugi gdy auto jest holowane

Opublikowano

wyłącz czujniki we wnętrzu i gdy auto jest holowane i wtedy sprawdź

Opublikowano
  • Autor

wiec co to moze byc, najgorsze jest to ze nie wiadomo kiedy sie te swiatla znowu wlacza ostatnio mialem spokoj przez 2 tygodnie, potem znow to samo

to znaczy ze musze wlaczac te przyciski przy kazdym zamykaniu auta?

Opublikowano

niestety przy kolejnym zamknięciu się odblokują :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.