Skocz do zawartości
IGNOROWANY

awaryjki


tom761104

Rekomendowane odpowiedzi

witam

od okolo 2 miesiecy powymianie akumulatora co jakis czas wlaczaja mi sie awaryjki i przestaje dzialac pilot do otwierania centralnego, czasem jest to co 2 dni czasem co 2 tygodnie, raz odlaczylem aku w obawie o jego rozladowanie, po ponownych zalaczeniu pilot zaczal dzialac, a po kilku dniach problem znow sie pojawil, dodam ze komputer nie wykazal zadnych bledow

prosze o jakakolwiek pomoc

dziekuje i pozdrawiam

tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a posiadasz alarm ? może po stronie alarmu stoi problem

no wlasnie do konca nie wiem, syrene mam calkowicie odlaczona takze wyglada ze jezeli jest alarm to podaje tylko sygnal na awaryjki

---------- Post dopisany 14-04-2014 at 08:05 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2014 at 22:35 ----------

czy ktos moze mi pomoc rozwiazac ten problem?

z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz syrenę pod maską i jest odłączona, czy w ogóle jej tam nie ma ? myślę że problem leży po stronie czujników w zamkach drzwi, maski lub tylnej klapy. Nie miałeś problemu wcześniej z żadnym z nich nie świeciła się kontrolka na fise informująca o otwartych np. drzwiach chodź były zamknięte ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

syreny wogole nie ma , natomiast nigdy nie mialem problemu z zadnymi czujnikami, nie pokazywalo mi ze mam otwarte np. drzwi kiedy byly zamkniete, takze nie mam pojecia co to jest, dzisiaj znowu odlaczylem akumulator i na razie jest wszystko w porzadku to znaczy zamykam pilotem ale podejzewam ze po jakims czasie krotszym lub dluzszym znowu sie wlacza awaryjki i nie bedzie mozna otwierac auta pilotem, rozmawialem z mechanikiem i mowil ze moze to byc wlacznik awaryjek ale nie jest tego pewien

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------

a czy wiesz moze jak mozna odlaczyc ten alarm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...