Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana żarówek na białe


gabalo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam w audi a4b7 zwykłe lampy to znaczy nie mam żadnego ksenu najzwyklejsze lampy. Chciałbym sie poradzić czy podpytać jakie żarówki kupić chodzi mi o światła postojowe/mijania/oraz drogowe tak żeby świeciły na biało ale też zeby dawały duzo światła, tzn przynajmniej tyle co standardowe żarówki bo przewaznie jest tak ze te wszystkie marki które maja w opisie swojej żarówki blue oraz white świeca nie dosc ze bardzo krótko(żywotność) to jeszcze słąbiej. Napewno nie wszystkie takie sa wiec prosiłbym o opinie moze ktos montował juz u siebie cos tego typu?

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

Jesli beda delikatnie wizualnie w błekit wpadac to tez ok, kiedys mialem w starym aucie osram nightbreaker i moze nie swiecily calkiem na bialo (tam tez inne klosze sa) ale powiekszaly widoczność znacznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie osram cool blue intense i cool blue hyper. Intesne, fajne biale swiatlo, ale cool blue hyper lepsze. I swieca jak dla mnie wystarczajaco. Mam b5 niewiem czy to wazne.

Lewa strona standard h7 prawa cool blue hyperybytu4ar.jpgbequgetu.jpg

A tutaj h4 cool blue intesne w moim starym wozie.

ryqurepu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ta cool blue hyper elegancko wygląda musze ja obczaic a swiatła według zwyklej zarowki daje wiecej?mniej? czy moze tak samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego o ilosc swiatla jesli chodzi roznicy nie widze. Tyle ze taki kolor swiatla troche slabo swieci na mokrym. To ich jedyny minus. Rok czasu juz mi swieca prawie.Zeby dobrze to wygladalo to i jakies biale postojowki wypadalo by zalozyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze własnie słąbo na mokrym tego sie boje własnie, w starym autku mialem osrm nightbreaker plus i swieciły zacnie nawet w deszczu, były bielsze no ale takiego efektu jak te to nie miały niestety... teraz juz nie wiem na jakie sie zdecydować:kwasny:

---------- Post dopisany 04-05-2014 at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany 30-04-2014 at 21:19 ----------

Może ktoś miał jakieś żaróweczki H7 co świeciły bardziej białym od zwykłej żółtej H7 światłem albo w błękit wpadały ale w deszczu także dawały rade? Bo wiekszość jest ok ale w deszczu :facepalm:

---------- Post dopisany 07-05-2014 at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2014 at 20:06 ----------

Co do żarówek beda osramy ale nightbreakery unlimited, łądnie świeca.

Teraz kolejna sprawa jakie żarówki czy nowe lampki wstawić w oswietlenie tablicy rejestracyjnej na klapie, żeby bylo ładne białe swiatło(raczej to musi led byc) ale żeby potem błedu żarówki na Fisie nie wywalało? Robił ktoś cos takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , przegladajac allegro znalazlem takie coś : http://allegro.pl/zarowka-led-h7-18x5050-smd-drl-xenon-look-t10-5smd-i4436753871.html

czy takie coś ma wgl prawo bytu?:) mozna wlozyc do halogenow(nie mowie o h7) i uzywac jako drl..hm..Może ktos sie na ten temat wypowiedziec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...