Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nie pali się kontrolka od rezerwy paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam zauważyłem osatnio że nie zapala mi się kontrolka od rezerwy paliwa zostaje mi 5 litrów w baku a kontrolka się nadal nie pali. Autko mam 8 miesięcy i dopiero teraz to zauważyłem bo nigdy nie schodziłem z paliwem poniżej 25 litrów. Teraz mi się zdażyło a tu zonk kontrolka się nie pali. Czy możecie mi pomóc w tej kwesti co się stało i ile kosztuje naprawa tego i co trzeba wymienić w razie czego. Dzięuje za odpowiedzi.

Opublikowano

ale piszczy i nie pali czy nei pali i nie piszczy? najpierw bym VAGiem przetestowal, tam mmozna ustawic kiedy ma sie zapalac, jak nei ma bledow oczywiscie, jak sa to mechanika

Opublikowano

Zdejmi zegary i sprawdz żarówkę. Jak zdjąc zegary jest opisane w dziale Warsztat - zrób to sam.

Opublikowano
  • Autor
ale piszczy i nie pali czy nei pali i nie piszczy? najpierw bym VAGiem przetestowal, tam mmozna ustawic kiedy ma sie zapalac, jak nei ma bledow oczywiscie, jak sa to mechanika

Vagiem było sprawdzane u mechanika bo restartowali mi Air baga i nic poza tym nie było, w Vagu wszystko OK poza tym. Kolega tu pisze niżej żebym odkręcił zegary i sprawził żarówke czy to możliwe.

Opublikowano

Zawsze istnieje możliwość, że żarówka się i warto to sprawdzić.

[ Dodano: 09-01-2007, 13:41 ]

przepali - oczywiście

Opublikowano

nie odpowiedziales na pytanie czy piszczy?? :diabelek: pewnie zarowka do wymiany R5

Opublikowano

jak by byla spalona zarowka to i tak by piszczal przeciez, albo uszkodzenie mechaniczne albo zle ustawiona (chyba) opornosc VAGiem kiedy ma sie zapalac rezerwa

aaaa zaraz, przeciez jak przekrecasz kluczyk to rezerwa sie tez na chwile zapala o ile pamietam?? mam racje>?

Opublikowano
przekrecasz kluczyk to rezerwa sie tez na chwile zapala o ile pamietam?? mam racje>?

masz :diabelek:

Opublikowano

no wlasnie mam ten sam :/ problem.. nie piszczy, nie sweci, auto bylo sprawdzane VAGiem a zarowka na bank ok bo przy przekracaniu kluczyka sie zapala

Opublikowano
  • Autor
nie odpowiedziales na pytanie czy piszczy?? :diabelek: pewnie zarowka do wymiany R5

Panowie macie racje jak przekręcam kluczyk to rezerwa się zapala. Ale jak paliwa brakuje to się już nie pali. Sprawdzałem Vagiem i nic nie wykazuje zero błędów. Z w baku 5 litrów i rezerwa sie nie pali. Co to może byc panowie pomóżcie czy może to czujnik przy pomce paliwa sam już nie wiem bo się nie znam.

Opublikowano

No to wyglada na czujnik. Nie wiem czy przy pompce paliwa - chyba gdzies przy baku (napewno ktos bieglejszy ci powie gdzie sie taki znajduje) w mojej starej fiescie mial zasniedziale styki i dlatego nie chodzil , ale wystarczylo odpiac kabelki , przeczyscic i zaczal znow chodzic jak nalezy, w A4 moze to byc bardziej skomplikowana instalacja

Opublikowano

zaraz zaraz, a wskaznik ci wskazuje za paliwa nie ma? tzn ze czujniki sa dobre, trzeba tylko vagiem ustawic na jakim poziomioe ma byc rezerwa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.