Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pytanie po wymianie licznika


ganjaq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wymieniłem ostatnio licznik na anglika z pełnym fisem bez CAN 8D0 913 930 JX, miałem gdzieś stronkę z modelami zamiennymi p&p ale nie mogę szybko znaleźć (już znalazłem JEST TU), tak czy siak wedle tej strony pasował i wszystko działa ale pytanie tyczy się tego czy licznik (mam auto poliftowe) powinien pokazywać takie informację jak niezamknięte drzwi i stację radiową? Wiem na pewno że nie pokazuje spalania na postoju ale ciemne pole u góry w miejscu gdzie normalnie pokazuje brak płynu w spryskiwaczach psuje cały efekt, wszystko wygląda jak 1/2 fis, to samo z drzwiami i klapą, brak komunikatu o takowym zdarzeniu. Nie pamiętam czy poprzedni licznik to pokazywał bo chwile po tym jak kupiłem auto całkowicie zgasł. Jeszcze jedna uwaga do tego co pisałem, to jest grupa liczników poliftowych czyli teoretycznie po roku '99 ale kiedy kasowałem ostatnio inspekcję która się na nowym liczniku wyświetlała nie mogłem tego zrobić wedle instrukcji dla liczników poliftowych kasowanie-inspekcji-in1-in2-oil-inni-pisza-in-1-in-2-in-in-ii- na kanałach 45, 42, 43, 44, 40, 41, 46, 47, 48, dało się skasować wedle instrukcji dla zegarów A4 B5 (1995-1997) czyli kanał 2

Szukam dalej, czy to prawda że tylko niektóre liczniki z a6 z roku '99 miały tą opcję 8D0 920 932 F, 8D0 920 931 T,8D0 920 932 C a oprócz tych inne nie pokazują?

Mam jeszcze jedno pytanie, czy to normale że nie mogę połączyć się przez vag z can getway i central electrik. Czy to znaczy że nie mam linii can

---------- Post dopisany 30-05-2014 at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany 25-05-2014 at 16:00 ----------

Dobra widze że temat umarł, sam sobie odpowiem, podobno nie wyświetla informacji o otwartym bagażniku i drzwiach, dopiero od modelów z CAN-Bus, co do tego że nie łączy mi się vag z centralną elektryką to nie wiem dlaczego a szkoda bo tam fajne rzeczy idzie kodować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...