Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podłączenie akumulatora-niepowodzenie


frog125

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem bo ostatnio instalowałem wł.wył poduszki pasażera i odłączyłem akumulator po ponownym podłączeniu coś tam tykło i niby wszystko ok poza tym że nie działają mi szyby z pilota i opuszczanie szyb całkowite jednym dotknięcie tylko trzeba trzymać. Sprawdzałem kodowanie i wszystko jest tak jak ma być co się mogło stać mam nadzieję że komfort się nie uwalił czy coś innego,dodam że miałem błąd w komforcie nagły skok napięcia........ bardzo proszę o pomoc jeśli ktoś miał podobny przypadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze to zrob adapatcje sterowikow elektrycznych szyb .

Jakas podpowiedz jak to zrobić, a co z szybami może być jestem pewien że mam to zakodowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajesz na doł szyby , przytrzymujesz 1 sec. , pozniej do gory i przytrzymujesz 1 s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn powiem tak nie działa mi tylko lewa strona szybkie opuszczanie szybki,a poza tym jak mam zakodowane otwieranie szyb z pilota i nie działa to jaka może być przyczyna,możliwe że padł sterownik drzwi

---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ----------

i taki mam błąd da się wykasować ale powraca

01333

(Kody błędów)

Sterownik drzwi tylnych lewych (J388). Uszkodzony. Brak komunikacji. Za małe napięcie zasilania. Za wysokie napięcie zasilania. W jednoprzewodowym trybie pracy. Brak ..

---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ----------

i taki mam błąd da się wykasować ale powraca

Adaptacja szyb i dachu

(Płatne)

Audi A6 C6 błąd 02111 Po odłączeniu akumulatora może przestać działać komfortowe zamykanie i otwieranie szyb oraz dachu. Sposób postępowania opisany jestw instrukcji obsługi. ..

---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ----------

Dzięki za poświęcony czas DZIAŁA szyby się nie będą otwierać z pilota jak przyciski nie będą wszystkie ustawione jednakowo tzn skokowo i szybko :wink: a już się bałem że komfort padł lub coś innego tyle już po kodowałem z Twoich postów i działa a poległem na takiej pierdółce:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...