Skocz do zawartości
IGNOROWANY

pompa abs-u


raffal

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem z asb w mim audi a4 2.5 tdi z 2001r. a mianowicie wydaje mi się ze padła ale możne wy mi pomożecie, świeciły się kontrolki od ABS-u i esp raz gasły raz nie w końcu zapaliły się na stale. posprawdzałem wtyczki wszystkie połączenia bezpieczniki i przekaźniki i sa ok, jeździłem tak z tyk parę tygodni az do dziś. gdy zachamowalem gwałtownie zblokowało mi 4 kola i już tak zostało po przepompowaniu pedału hamulca okazało sie ze pedał jest niżej niz zawsze ciężko było dojechać do domu na zablokowanych kolach ale udało się gdy jechałem do domu zapaliły sie jeszcze świece żarowe i nie moglem dodać gazu a domu po podłączeniu komputera wyszły błędy;

W abs

1486 przeprowadź test drogowy brak osprzętu nie związany ze sprzętem

301 pompa odprowadzająca dla abs-v39

18264 potencjometr przepustnicy-g69 błąd sporadyczny

w silniku

741 kontrola pedału hamulca nieprawidłowy sygnał błąd sporadyczny

777 czujnik położenia pedału gazu-g79 nieprawidłowy sygnał błąd sporadyczny.

sprawdzając w blokach pomiarowych pedał gazu chodzi o wartości 0 do 255

i tak samo z pedałem hamulca tez zmieniają się 0 z 1. testu wyjść w abs nie mogę zrobić. moje pytanie czy padła całkiem pompa i czy to ze gazu nie mogę dodać jest spowodowane ta pompa z góry dzięki i proszę o pomoc ponieaz jestem bez auta i nie wiem czy kupić pompę a pompę mam o nr 8e0 614 111 t

---------- Post dopisany 11-06-2014 at 06:00 ---------- Poprzedni post napisany 08-06-2014 at 16:37 ----------

Witam widzę ze temat stoi .wymieniłem pompe na sprawna i guzik takie same obiawy i błedy 0 roznicyma ktos pomysly bo mnie sie juz skonczyly dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A komputer-sterownik od abs tez wymieniles?mialem cos podobnego u siebie ale po wymianie kompa i pompy dziala git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno sterownik jest w pompie ale pod kanapa mam kompa od esp ogladalem go i wyglada na ok

---------- Post dopisany 14-06-2014 at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany 11-06-2014 at 12:50 ----------

Witam takie pytanie wymienilem sterownik i musze zakodowac go jak to uczynicz polskim vagiem dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...