Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prosze o wyjaśnienie tych błędów....


Mario1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem otóż pojawił mi się błąd spalonej zarówki... lecz wszystkie zarówki się świecą... mam skaner diagnostyczny i po przejrzeniu centralnej elektryki wyświetliło nastepujace błędy : 1494 left parking m1 i to samo tylko m3 , dodatkowo tez w centralnej elektryce bląd 1504 license plate light x .... i rytuje mnie to bardzo,Probowalem skasocac ale wyskakuja dalej... dodatkowo wyskakuje mi blad w silniku (ale tylko po przejechaniu dluzszej trasy ponad 1000km) mianowicie wyskakuje mi check engine z bledem : 4120 P1018 intake manifold runner bank 2:1 lower limit not reached .... Prosze o pomoc

Moje auto a4 b7 2.7 tdi.... Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale niestety nie bardzo rozumiem,,, moze to ktoś wyjasnic co moze byc przyczyna?

1494 left parking m1 czyli Żarówka światła postojowego; lewa (M1)

Zwarcie z plusem.

Przerwa w obwodzie.

wiec co moze byc nie tak? zarowki sa sprawne.... mam jedynie 1 nie sprawna w podsufitce ale nie wiem czy to ma znaczenie,chyba nie...

1504 license plate light x Żarówka podświetlenia tablicy rejestracyjnej (X).

Przerwa / zwarcie z masą.

Usterka w obwodzie elektrycznym.

W tablicy rejestracyjnej mam 2 moduly led wymienione niedawno takie : Oryg Audi Lampki do rejestracji LED A3 A4 A6 Q7 (4282270566) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. wiec dla czego wywala błąd?

I najgorsze :( .... blad 4120 P1018 czyli cos z klapa Klapa kolektora ssącego dobrze rozumiem?jak mozna to sprawdzic,i jak sie objawia... tlumaczylem te bledy w linku co wyzejkolega podal...

Jeżeli mozecie pomozcie co o tym sadzicie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porada moja uzupełnij profil o model auta i typ silnika pojemność i 3 lub 4 literowy kod jest na naklejce obudowy rozrządu, bo się możesz porad nie doczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te klapy to standard w twoim modelu.

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2501374.html

Czytania na cala noc.

http://www.a6klub.pl/viewtopic.php?t=15282

DOBRANOC. ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ktos sie wypowie w tym temacie? Jakiś znachor ;) ? aha mam jeszcze jeszcze 1 wiadomość wczoraj wracalem do domu (700km) i po przejechaniu 300km z baku znikło pól baku i cos mi sie od razu wydawalo ze cod duzo pali... moze miec to zwiazek z przepustnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dzisiaj zagladac pod maske i w miejscu gdzie jest wlasnie przepustnica (tak mi sie wydaje) jest jakis syf... jak by drobny piasek z olejem.... sprobowac to przeczyscic? to znajduje sie juz na zewnatrz, nie busialem niczego rozkrecac,zdjelem jedynie oslone silnika...dodatkowo jak wylacze silnik i wyciagne kluczyk cos jak by pika,wydaje mi sie ze dochodzi to wlasnie z przepustnicy...

---------- Post dopisany 17-06-2014 at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany 15-06-2014 at 17:36 ----------

Wczoraj wymienilem zarowki swiatel DRL... na ledowe link : 2x SMD / LED CanBus BA15s Lampen XENON Weiss Tagfahrlicht Audi A6 4F C6 S6 RS6 | eBay

i wywala mi blad mimo ze sprzedajacy zapewnia ze nie powoduja wyswietlania bledu.... rowniez przednie postojowe wywalaja mi blad i tablicy rejestracyjnej, i wszystkie ponoc nie powinny powodowactych bledow... od rejestracji sa to oryginalne moduly led audi.. co moze byc przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...