Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Swap klimatyzacji z polifta do przed lifta


Balcerwwk

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie.

Mam u siebie klimatronik nie kompletny (uszkodzona chlodnica, zatarty kompresor, brak przewodow ). Pojechalem na szrot po brakujace rzeczy i w efekcie kupilem cala klime z audi a4 2000r 1.8 B Avant tez climatronic.

Kompresor, chlodnica osuszacz i wzsystkie przewody. Przy montazu tego do mnie okazalo sie ze przewody przy zaworze rozpreznym klimy maja inna srednice, przez co musze zmienic jeszcze caly wymiennik ciepla od klimatyzacji.

W mojej starej klimie kurki do nabijania znajdowaly sie w okolicach chlodnicy w nowej sa przy grodzi. Niby wszystko pasuje tak jak byc powinno ale moje stare przewody mialy dziwny czujnik 2 pinowy przy grodzi na jednym z przewodow na nowych tego nie mam.

Po podlaczeniu kompa mam takie bledy:

797- czujnik temperatury zewnetrznej G12 (tego czujnika nie mialem u siebie, wlasnie go poszukuje na szrocie)

603 - silnik klapy nawiewu odmrazania v85

801 - wlacznik wysokiego cisneinie sprezarki F73 ( mam nadzieje ze tutaj mowa o 4pinowym czujniku w chlodnicy)

1273 - Dmuchawa swiezego powietrza V2

Klime mam nie nabita bo jeszcze deski nie sciagalem do wymiany wymiennika ciepla.

Moze ktos mnie oswiecic troszke czy wystarczy zmienic wymiennik i ten silniczek od klapy nawiewu nabic i bedzie okej ?

Pozdrawiam Balcerwwk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...