Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pompa wspomagania z 2.5TDI oraz problem z aktualną pompą gdy gorąco


Revor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wymieniłem oraz przepłukałem układ nowym płynem ori z ASO lecz gdy temperatura zewnętrzna wzrośnie do około 28-30 stopni i słońce grzeje to wspomaganie trzeszczy i to nie tylko przy skrętach lecz również jak jadę na wprost. Wnioskuję, że pompa cały czas pracuje więc jest taka możliwość, że trzeszczy nawet podczas jazdy na wprost. Gdy na dworze jest 20 stopni to w aucie cisza, wszystko jest ok. Zaczyna mnie już to irytować i dlatego zastanawiam się nad zmianą pompy i stąd pytanie czy ta pompa będzie pasować: POMPA WSPOMAGANIA AUDI A6 C5 VW 2.5 TDI 4B0145155R (4340582092) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Znalazłem ją w mojej okolicy więc odpowiadałoby mi po nią podjechać po prostu :wink:

Rozmawiałem też ze znajomym mechanikiem i powiedział, że mam odstawić auto do niego, on będzie diagnozował układ, sprawdzi ciśnienie itp, ale stwierdził, że jest z tym dużo zabawy. Objawy o których mówię nie są wystarczające aby postawić, że to po prostu pompa do wymiany? :wink: I jak jest z tymi używkami? Warto się w to pchać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...