Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak nawiewu, sam się wyłącza


wujo92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Mam problem z klimatyzacją/nawiewem.

Gdy odpalę silnik uruchamia mi się dmuchawa lecz po kilku sekundach jej obroty spadają do 0 i za chwilę znowu się załącza.

Dodam, że problem pojawił się po przelutowaniu płytki w klimatroniku (przestały działać przyciski) po poprawieniu lutów przyciski naprawiły się lecz pojawił się nowy problem z dmuchawą opisany powyżej. Ręce mi już opadają,, zdejmowałem schowek pasażera aby dostać się do dmuchawy i w oczy rzuciło mi się to iż wiatrak nie pasuje do obudowy, widocznie poprzedni właściciel coś grzebał... Bezpieczniki sprawdzałem, wiatrak podłączony na krótko pod akumulator działa bez zarzutów. Po ponownym wpięciu wiatraka (kostka 2 pin) na włączonym zapłonie wiatrak chodził bez przerwy na wszystkich możliwych obrotach, lecz po skręceniu i uruchomieni silnika problem powrócił. Macie jakieś pomysły? Dodam, że jeśli bawi się regulacją siły nawiewu wiatrak chodzi lecz po chwili wyłącza się i włącza. Dzieje się to dość regularnie około 5s dmucha 10s nie dmucha.

Błędy z klimatronika są w moim przypadku nie możliwe do odczytania 1/4 lewego wyświetlacza nie działa, prawy nie ma podświetlenia mimo wymiany żarówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...