Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Telefon do 700zł

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka.

Tematów pewnie mnóstwo na ten temat,ale spróbujmy Smile

Nadszedł czas na zmianę,a nie ma sensu wydawać wielkich pln na telefon.Ogólnie priorytet to :

-duży czytelny wyświetlacz(4,5 cala to minimum) do internetu i nawigacji

-min 1GB RAM

-dual Sim do Aero

-dwa lub więcej rdzeni

-min 8GB wbudowanej pamięci z możliwością powiększenia

-Android Smile (sporo apek z których korzystam jest na andka ;p)

-nie musi być markowy!!!!(Samsung,LG itd...)

-polska dystrybucja

-normalne gwarancje

Nie chcę bawić się w wysyłki z Chin itd...

Zastanawiają mnie smartfony Overmaxa,Kruger

& Matz,Lenovo...Sprawdzałem też motorolę Moto Gale ponoć ma bardzo słaby aparat

Najbardziej zainteresowany jestem Overmax Vertis MILE

Ktoś miał do czynienia z takimi telefonami,albo ma jakieś inne propozycje?

Opublikowano

Dozbieraj jeszcze 100zł i będziesz miał w czym wybierać :kox:

Opublikowano
  • Autor

No właśnie raz że nie ma, dwa ma być nowy i po trzecie szkoda gadać nie ma sensu więcej hajsu wydawać :)

---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

W sumie to chyba Vertis Mile to chyba za duży

trochę.Może dołożę siana i kupię OVERMAX

VERTIS YARD

Opublikowano

Już chyba pisałem na tym forum. Najrozsądniejszy model z jakim miałem do czynienia (jakość/cena) to Motorola Moto G (jeszcze googlowska).

W UK cena to ok. 100 funtów. Na allegro znajdziesz pewnie za ponad 600 zł, a ostatnio w Auchan widziałem ją za ponad 700 zł. Osobiście polecam, bo sprzęt za tą kasę super. Jedynie aparat mógłby być lepszy (jeśli komuś na tym zależy). Android po aktualizacji 4.4.2.

Poczytaj sobie recenzję: Motorola Moto G :)

//sorry nie doczytałem, że potrzebujesz Dual SIM...

Opublikowano
  • Autor

No dual chce do Aero.Po co złodziejom w sieci płacić za neta...

---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 17:03 ----------

No to przewertowaniu ton materiałów w necie wybór padł na GOCLEVER Insignia 5.Mam 10 dni na oddanie sprzętu bez podawania przyczyny więc zobaczymy jak będzie :)

Opublikowano

Daj znać jak się sprawuje :wink:

Opublikowano
  • Autor

Na razie kozak wpi..du :decayed: Nie do spowolnienia.Dla testu 4 gry odpalone na raz i swobodnie przełączałem między każdą bez zacinek.Druga sprawa bateria.Są dwie.Jedna mniejsza(chyba 2700) i druga 4000.Od wczoraj od włączenia miała 62%.Ostre bawienie się,Wi-Fi i na nocce w robocie trochę też zabawy i teraz jest 26% :) Spasowanie elementów jest na wysokim poziomie.Miałem kilka Samsungów(eski itd) i mogliby się uczyć od GoClovera :kox: Jest parę minusów,ale przy tym co oferuje ten telefon to pierdoły dla mnie :banan:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nokia Lumia 630 dual sim :)

Sent from my Nokia Lumia 625 LTE using Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.