Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Migająca Komtrolka Swiec Żarowych Auto Nie Odpala


oligotech

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jechałem autkiem i zaczęła migać kontrolka świec żarowych, auto zgasło. Po kilkunastu sekundach auto odpaliło ponownie, lecz zniknęła moc. Po posłuchaniu oracy silnika stwierdziłem jakby nie chodził na wszystkie cylindry, po chwili auto zgasło i nie odpala. Czy zna ktoś jaka jest przyczyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz podpiąć Vag'a to się dowiesz

ale na oko to problem z któymś wtryskiwaczem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpiołem i nie ma ciśnienia na listwe,paliwo dochodzi do pompy i koniec

ę ze to nie pompa wtryskowa

odkreciłem pompe wysokiego ciśnienia i niestety opiłki. Jakie są realne koszta naprawy bo pewnie wtryski tez polecialy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździsz B8 i w 1.5h pompe wykręciłeś :) szacun :)

kosztów ci nie powiem. Jedynie to co mogę powiedzieć, to nie słyszałem żeby w CR pompa komuś poleciała. To w końcu trochę prostsze niż stare pompy rotacyjne VP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprostuję. Odkręciłem czujnik od pompy( dwie śrubki) . Niestety zobaczyłem sporej wielkości opiłki. Pompa poleciała i jest to norma przy przebiegu 203000 tak jak glowiće w tych autach.

Mechanik powiedział, że pompa do wymiany, zbiornik również ponieważ nie da sie idealnie wyczyścić. Po założeniu pomy okarze się cZy wtryskiwacze również domwymiany

. Mam 203 tyś i zastanawiam się czy nie lepiej kupić za 5500 jakiegos silnika z małym przebiegiem o ile te przebiegi są prawdziwe. Odzywa się dwumas więc też przy okazji załatwiłbym sprawę. Ciekaw jestem czy te przebiegi silników na allegro to sciema i czy warto zainwestować w powyższe. Jak sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...