Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Aby otworzyc auto trzeba dwa razy szybko nacisnac na przycisk co moze być przyczyną ?


Daduś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio wyciągałem caly środek z auta i od czasu jego wyciagniecia i wlozeniu zpowrotem centralny zamek nie otwiera mi sie po jednorazowym naciśnięciu na otwarta kłótke na pilocie , co moze być przyczyną ?

Edytowane przez cwiara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio wyciągałem caly środek z auta i od czasu jego wyciagniecia i wlozeniu zpowrotem centralny zamek nie otwiera mi sie po jednorazowym naciśnięciu na otwarta kłótke na pilocie , co moze być przyczyną ?

Moim zdaniem musisz zakodować go po prostu. Ja mam tak u siebie zrobione że jak raz nacisnę otwiera się drzwi kierowcy i wlew paliwa a dopiero później jak nacisnę drugi raz to wszystkie drzwi i bagażnik :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego kodowanie to proste jak picie piwa, pod warunkiem ze masz komp program i kabel [topic=http://a4-klub.pl/index.php?/topic/228205-dorobienie-kluczykow-komplet-adapracja-pilota-immo-pin-pompka-centralnego-zamka/]Tutaj[/topic] jest opisane tak ze małe dziecko da rade :)

natomiast zakodowanie kluczyka czyli nie działa pilot ew inne historyje o centralnym zamku tez masz opisane przeczytaj UWAŻNIE a będziesz na pewno oświecony :decayed:

Edytowane przez klon58de
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja mam centralny zamek dokladany modul to raczej nic mi to nie da , a moze byc przyczyna nie podlaczone kostki od zamkow drzwi z przodu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...