Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak nawiewu na szybę : potencjometry?


kipomek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów! Dziś próbowałem naprawić zaistniały problem. A mianowicie nawiewy działają, lecz na szybę nic nie leci.

Fakty:
1. Klima jest nie nabita, ale to chyba jest nie ważne, gdyż na twarz i nogi normalnie dmucha powietrze.
2. Na VAGu nie ma błędów w klimatyzacji.

3. Jak jest włączony nawiew i przestawiam nawiewy nogi>szyba>twarz (kolejność losowa) to słychać przestawianie.
4. Dziś rozbierałem przednią konsolę, by sprawdzić czy wszystko wygląda na OK, no i wygląda,że jest dobrze. Sprawdzałem różne tryby w klimatroniku i niebieski "lizak" (widać go na foto) rusza się z każdą opcją, więc chyba jest OK.

5. Zdjąłem też schowek, żeby sprawdzić czy żadne cięgno nie spadło i tak nie wiem do czego służy ten czerwony "lizak" (foto), ponieważ się nie rusza przy żadnej z opcji. W ogóle nie wiem, czy steruje on klapkami nawiewu...
6. Spróbuję jutro zrobić nawiewy podstawowe w VAGu, być może to naprawi sytuację, no ale wolę tu się rozpisać, bo może coś pomożecie wymyślić.

Foto: Zdjęcie zrobione z poziomu nóg pasażera.

66431112003258836869_thumb.jpg <KLIK

Po sprawdzeniu z VAG COMem ukazał mi się taki widok:

Potencjometry... ? Co robić by to naprawić?
POMOCY!

41284461378954458343.png

Koledzy, deszcze się zbliżają, zima idzie.. Oddawać do mechanika, czy pomożecie ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...