Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ASB brak mocy, brak błędów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cześć,

A4 B7 2006 manualna skrzynia.

ASB po czipie 4/5 lat temu i wycięty DPF ok 1.5 roku temu (czip i dpf robiony przez różne firmy).

Objawy:

1. Brak błędów

2. Na zimnym auto jedzie w miarę normalnie

3. Jak się nagrzeje to zwykle zaczyna tracić moc, .. dlatego logi nie dociągnięte do 4krpm

4. Czasem mrugnie kontrolka DPF

5. Filtry i olej nowy .. ok 200km

Jeśli ktoś mógłby coś zasugerować, w którą stronę ruszać dalej.

Turbo nie daje rady .. ale dlaczego nie ma błędów...

STATYCZNE:
DYNAMICZNE:
Kilka dodatkowych logów: ciśnienie paliwa, sondy lambda czy wartości DPF (którego nie ma).
Dziwne jest że są wartości zapełnienia , w dodatku one się zmieniają
oraz dziwne są różnice ciśnień:

Edytowane przez Pepin

Opublikowano

zrób dynamiczne na zimnym razem z 007

i zrob tez 007 na cieplym....

Opublikowano
  • Autor

kurde ... na zimnym będzie ciężko ... bo zanim dojadę do jakiejś trasy, to już będzie ciepły :)


cześć,

Zrobiłem dynamiczne .. ale dzisiaj auto jechało, no prawie,

bo na grupie 11tej zabrakło, zrobiłem jeszcze bez mocy grupe 007 i musiałem zwolnić, stanąłem na parkingu i znowu zrobiłem rundę po obwodnicy i wszystko było ok

DYNAMICZNE "ciepłe":
Grupa 007 (21:54) wszystko OK: http://vaglog.rtnet.pl/log_185545.html
Grupa 011 (pies zdechł): http://vaglog.rtnet.pl/log_185548.html
Grupa 007(22:01) tu już było po utracie mocy : http://vaglog.rtnet.pl/log_185546.html
I dzisiaj DPF zupełnie inaczej pracował ..
I jeszcze jakieś logowania 007 .. z odłączaniem czujnika temperatury paliwa, ale nic nie zmieniało się we wskazaniach więcej niż o 0.5-1.0 stopnia :(

Zrobiłem z 60km i tylko raz na chwilę zniknęła moc dzisiaj.

Wczoraj po logach wypiąłem i wpiąłem wtyczkę nastawnika turbiny (tu jest mała rzeźba i lutowany plastik przy wtyku).

Przeczyściłem styki czyjnika temp. paliwa.

Wczoraj było cieplej na zewnątrz w porównaniu do dzisiejszego logowania.


Log 007 na zimno .. ale statyczny ...

Grupa 007: http://vaglog.rtnet.pl/log_185554.html

po 3-ech km już miałem 90 stopni na wskaźniku

Edytowane przez Pepin

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.