Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobry Mechanik/Lakiernik Ruda Śląska!


Avant4b8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Nie dawno stalem sie nowym uzytkownikiem audi a4 2.0tdi 2010r. 143km i chcialbym Was forumowicze prosic o mala pomoc. Mianowicie, czy ktos mial juz przypadek, ze jego mocowanie (zawiasy dolne) drzwi zaczely korodowac? Nie wiem czym to moze byc spowodowane bo myslalem ze audi ma ocynk i wogole konkretna karoserie jezeli chodzi o antykorozje, a tutaj patrze a mocowania o ktorej wyzej pisalem posiadaja zaczatki korozji:/ Prosilbym o odpowiedz, czy moze ktos mial tak samo (moze ten model tak ma, bo co do odpryskow maski juz wiem) oraz polecenie jakiegos naprawde dobrego (cena/jakosc) zakladu lakierniczego (jedynie co udalo mi sie tutuaj znalesc to Słaby w Mysłowicach). Druga sprawa, co do ktorej chcialbym zasiegnac Waszej pomocy, to zakład mechaniczny w ktorym bede mogl ze spokojem serwisowac sobie ten samochod przez dlugie lata (chcialbym nim jezdzic jak najdluzej to mozliwe). Mam na mysli zaklad w okolic ok. 30km od miejscowosci Ruda Slaska, bo jedynie o ktorym tutaj dobre opinie czytalem to Kuna w TG ale na innych stronach np.dobrymechanik opinie o nim sa koszmarne, wiec nic tylko prosze jeszcze raz o pomoc w tych kwestiach i zdaje sie na Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do siebie.

Kilka osób z forum serwisuje swoja A4-ki u mnie i myślę iż są zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...