A4 '03 + Navi RNS-D - Pare problemów

Rapik

Witam,

Dołożyłem w mojej A4 B6 navi rns-d (poprzednio concert II), audio z subwooferem w prawym boczku (nie bose).

Kilka problemów. Brak podświetlenia po włączeniu świateł, nie odpala się samoczynnie po zapłonie, nie grają tylne głośniki i sub.

Co ciekawsze tył nie gra nawet po zastosowaniu adaptera pod BOSE (który pod radiem alpine działa OK i grają wszystkie głośniki).

Czy to problem tego że radio jest ze starszego rocznika (inne ułożenie pinów pod głośniki) i muszę szukać nowszego rns-d (lata po canie?).

Nikt nie podpowie?

Witam,

Nikt nie podpowie?

mysle ze inne ulozenie pinow. musisz porownac kostki opis znajdziesz na obudowie radia. ja kupilem przejsciowki i musialem zmieniac piny i teraz jest ok