Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czy to radio ma wyjscie na 4 głośniki?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pytanie jak wyżej

Jest to radio Delta CC

c6f4c0e352ce0f79.jpg

Chciałem zmienic swoje gamma na jakies z Cd ale... nie dy rydy ;(

Do czego słuzy to wejscie na samej gorze?

Są 3 jedno od zasilania ,drugie od głośników a to trzecie?

Czy jeśli jest wyjście na 4 głośniki to nie musze kombinować z wzmacniaczem żeby słuchac muzyki z przodu i z tyłu?

Wydaje mi się że kostka od zasilania i od głośników jest taka sama jak w moim gamma

jak myślicie nie będzie problemów z podłączeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeetam w oplu to jest oooo ta gorna wtyczka sklada sie z 3malych mini iso ktore sie razem laczy i wychodzi jedna wtyczka

1. zolta - wyjscie liniowe (tylne glosniki wzmacniacz)

2. zielona - wyswietlacz

3. niebieska - zmieniarka cd

zamiast zmieniarki kup sobie emulator zmieniarki mp3 i wupasik!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdybym podłączył 4 głośniki bez zmieniarki, wzmacniacza i czegokolwiek to bedą grały wszystkie głośniki?

Jakiś helmut kiedyś kombinował z audio car bo mam troche pokielbasione z tymi wtyczkami ( mianowiciwe mam tylko 2 jedną od zasilania a drugą od 4 głośników) dodatkowo do tylnych głośników zamiast ori kabli biegną jakieś miedziane

Chciałbym żeby grały wszystkie 4 głośniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli radio ma wyjscie na 4 głosniki, i jezeli w samochodzie tez sa 4 głosniki... to sie da rzecz jasna. Problem tylko taki czy sobie z tym poradzisz. Dla mnie to pestka, wiec jak cos nie teges to mozesz smiało na PW. Ja audi jeszcze nie mam, ale ojciec ma A3 i mniej wiecej wiem o co tam chodzi, jego audi ma jakis plastikowy pseudo subwoofer aktywny sterowany z radia ( na tylne głosniki jest wzmak) no taka wsumie standardowa instalka pod A3, ostatnio radio padło, przyszedł nowy Alpine... i dalismy rade:)

tutaj znajdziesz pomoc w rozszyfrowaniu pinów

http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/isooem.htm

Dopisane:

Z tego co widze na pinach to sa to tylko 2 kanał na wyjściu plus 4 liniowe na wzmak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za tą rozpiskę

Czyli reasumując gdybym chciał słyszeć muzykę ze wszystkich głośników musiałbym podlączyć wzmaka( domyślam sie że chodzi o wzmacniacz he he..) tylko że ja wzmaka nie mam

Czy to musi byc jakiś specjalny fabryczny wzmacniacz?

Do czego mam podłączyć ten wzmacniacz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przod: na przednie glosniki nie jest potrzebny zaden wzmacniacz bo sygnal juz wzmocniony wychodzi z radia i wystarczy podpiac tylko sierodkowa wtyczke

tył: na tyl sygnal wychodzi nie wzmocniony - dlateg potzrebny jest wzmacniacz,tylne glosniki podlaczone sa kostka mini iso niebieska to jest jedna z tych kostek co ci wyzej pisalem co 3 skladaja sie na jedna ale mozesz wpiac tylko ta jedna i bedzie sie trzymac i bedzie tyl gral

a co do wzmacniacza to jest on razem z glosnikiem w orginale,ale nie musisz zakladac ori http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t43760.0.html;highlight=montaz+wzmacniacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...