Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy dadza nowe drzwi??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wczoraj miałem wypadek, kobitka przyładowała mi w prawy bok ( przednie i tylne drzwi sa porysowane i wgniecione, choc wgniecenie nie jest duże ale jednak jest) Spisalismy wszystko w jej firmie ubezpieczeniowej HDI, lakiernik z którym rozmawiałem powiedział żebym wstawił samochód do niego, bo inaczej jak sami mi zaczną wyceniać to mnie oszukaja ( nie mam w tym doświadczenia). W formie rozliczenia wpisałem " rozliczenie bezgotówkowe z zakładem naprawczym" dzis ma przyjśc ktoś od nich z firmy żeby wycenic szkody, lakiernik powiedział mi że powalczy o to zeby dali mi nowe drzwi ale że są małe szanse bo szkoda nie jest wielka. Jednak ja uważam że skoro drzwi nie były bite , są orginalne to mam od nich prawo rządać nowych drzwi bo niby czemu mam jżdzic z powypadkowymi drzwiami, szpachlowanymi a i przy sprzedazy bezie problem.

I takie pytanie dow as czy mam jakies szanse wywalczyc nowe drzwi, czy złudna to nadzieja i trzeba bedzie szpachlować??

Pierwszy raz mam taka sytuacje.

Za podpowiedzi wielie dzięki[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2008, 14:36_________________________________________________Widzę że nikt mi nic w tej kwesti nie poradziPo przeczytaniu paru wątków zastanwaim sie czy nie wystapi ć o odszkodowanie za utratę wartości handlowej pojazdu, z tym że podobniez nie jest to takie łatwe bo większośc ubezpieczycieli sie od tego miga, trzeba by wołac rzeczoznawce i tu znou nie ma pewności ze za to zzwróca a wycena kosztuje 400

Powiedzccie mi czy nie zrobiłem głupio zostawiajac samochód u lakiernika ( niby znajomy ojca ale..), rozmaiwajac ze mna powiedział żebym zostawił go u niego bo inaczej to mnie oszukaja, pytanie teraz czy to on mnie nie oszuka i nie zarobi na tym niezłych kokosów :confused4:

Zdaje mi sie że początkowo mogłem poedjechac do wyceny i zobaczyc co mi proponuja, wtedy zapytac w zakładzie ile to bedzie kosztowało, a może dali by za dużo, a tak juak upowazniłemzakład do rozliczenia bezgotówkowego z lakiernikiem to nic z tego pewnie nie bęe miał. Kurcze im więcej czytam tym głupszy jestem.

:sick3: pokłon dla tcyh którzy się w tym wszystkim łapią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro wziales bezgotowkowe, to pewnie sami ci warsztat zaproponuja i ci po prostu wyklepia i pomaluja.

ja na twoim miejscu wzialbym opcje gotowkowa, niech ci wycenia szkode, dadza ci bonus za utrate wartosci pojazdu. moze bez problemow ci dadza hajs na nowe drzwi, a moze bedziesz musial powalczyc, a poszedlbym do swojego blacharza, by ci wymalowal i wyklepal i bys byl troche $$ do przodu.

a tak to ci zaproponuja swoj warsztat, zrobia ci i nie zobaczysz kasy za utrate wartosci pojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...