Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] dziwna chlodnica klimy-foto-pomocy:(


zaba84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzis zaczelem rozbieraz moja a4 z 96roku 1.6 benzyna, zdjolem chlodnice klimy i wszedlem na allegro w celu zamowienia chlodnicy ale przesortowalem kilka stron i nie znalazlem nigdzie takiej chlodnicy.... Chlodnica jest przykrecana u gory do przeniego pasa w 2 miejscach i na samym dole po srodku w jednym miejscu. Na fotkach zaznaczylem gdzie jest przykrecana i gdzie sa przykrecane przewody.

Co mam robic gdzie taka chlodnice znalesc, ewentualnie czy moge jakas inna chlodnice zamontowac?? :notworthy: :notworthy: :wallbash: Dodam ze jest to klimatyzacja manualna, nie climatronic.

cf05de10bc159921.jpg

28c065eabba7a8a6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz zamontowanej orginalnej chłodnicy To na pewno :) myślę że to jest dokładana klimatyzacja np.Diavia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz zamontowanej orginalnej chłodnicy To na pewno :) myślę że to jest dokładana klimatyzacja np.Diavia

Niom oki, niech bedzie nie znam sie na a4, w bmw e36 akurat sam sobie dokladalem klime;).

Ale oki, ale co teraz, gdzie taka chlodnice znalesc, pod jaka nazwa szukac na allegro, ewentualnie jaka inna zalozyc??

p.s a w ksiazce serwisowej bedzie pisac cos o wyposazeniu?? bo na pierwszej stronie jest naklejka z jakimis oznaczeniam cos w stylu jak w golfie 3 o wyposazeniu.... ??[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2008, 20:32_________________________________________________no panowie :(:notworthy:

ewentualnie moge kupic orginalna chlodnice i dac do przespawania krućce od przewodow od klimy i bedzie ok???? Czy to musi byc akurat taka chlodnica jak mialem?? :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłodnice dostaniesz w polcar (chłodnica uniwersalna)

no luklem na allegro i znalazlem 2 chlodnice uniwersalne z tego POLCAR i na obrazku te krucce od przewodow sa inne.. :(

Zadalem im pytanie odnosnie tej chlodnicy ale jak cos nie halo bedzie to mozna przespawac krucce na orginalna chlodnice z A4??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna przespawac ale z tego co pamiętam to wymieniałem już 2 A4 takie chłodnice i pasowały

no to wole orginal i zawiesc tam gdzie naprawiaja chlodnice zeby mi przespawali te krucce do przewodow od klimy... ... mam nadzieje ze jak chlodnica ogrinalna bedzie ciut wiekrza lub mniejsza to nie bedzie roznicy;)[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2008, 11:15_________________________________________________

mam nadzieje ze jak sciagnales chlodnice to zakleiles przewody zeby wilgoci ulkad nie ciagna?

tak....sapchalem szmatka z wystrzelonej poduszki te rurki i obkleilem tasma izolacyjna...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...