Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampy przednie problem z długimi światłami


SuperBohaterem2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , od pewnego czasu nie mam długiego światła z prawej strony , dziś wziąłem sie za to i okazuje się , że wtyczka jest przerobiona bo to są chińskie lampy tylko , że problem tkwi w napięciu: sprawdziłem napięcia na włączonych długich to pokazało 5-6 V a na drugiej stronie jest 12 i świeci.

Gdzie może tkwić problem , że napięcie jest 5-6 V? dodam iż rozłączyłem wiązke gdyż chciałem na nowo podpiąć i okazało się że nie moge dojść do ładu ponieważ z auta wychodzą 4 kable do lampy: 1 taki cienki czarno jakiśtam to on akurat wiem gdzie jest bo tylko w 1 miejsce pasował , ale wychodzą jeszcze 3 grube kable 1 brązowy i 2x żółto białe . Ktoś grzebał przy tym mógł by mi powiedzieć które do którego mam podpiąć?

Ps. Ze świateł wychodzi kabel:2x czarny ( pewnie masa) Czerwony , Biały , ZÓŁTY który kabel z którym wiem tylko , że ten mały z auta jest z białym a więcej nic. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a skąd my mamy widzieć co ty masz za lampy, jaki masz tam układ kabli w tych lampach itp.? Na twoje pytanie nikt ci nie odpowie, chyba że jasnowidz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...