Skocz do zawartości
IGNOROWANY

fotele zpoliofta do przedlifta


przemo111

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie odnośnie przekładki foteli z poliofta z 2001 r B5 sedana chciałbym je przełożyć do swojego avanta 97 troche kosztują więc chciałbym zasięgnąc porady kogoś kto się zna żeby na marne kasa nie poszła czy coś potrzeba żeby je przełożyć czy tylko przekladam i już z góry dziękuję za odp.wysyłam link do nich.http://allegro.pl/recaro-audi-a4-b5-lift-sedan-i4835426589.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasują

jeśli są elektryczne to musisz dodatkowe + i mase podpiąć pod nie, chyba że miałeś u siebie np el lędźwie

i jak masz swoje z poduchami to kostki w polifcie są inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam żadnej elektryki ani poduch w tych fotelach chcę wymienić na jakieś fajne kubły bo moje są nieco styrane z racji wieku ,a czy z tylną kanapą nie będzie jakichś problemów ???? nie ma znaczenia ze tamte są z sedana a ja mam combi

Edytowane przez przemo111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie w przedlifcie szare fotele z polifta, na razie tylko przód, pasują bez problemu. Poduszek w ogóle nie podłaczałem, a grzania nie mają.

Jeśli chodzi o tył, kanapa z avanta podejdzie do sedana tylko po przeróbce mocowań. A druga rzecz, jeśli masz nie dzieloną kanapę to żeby dzieloną wsadzić musisz usunąć ścianę grodziową.

Są tematy w warsztacie jak to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie w przedlifcie szare fotele z polifta, na razie tylko przód, pasują bez problemu. Poduszek w ogóle nie podłaczałem, a grzania nie mają.

Jeśli chodzi o tył, kanapa z avanta podejdzie do sedana tylko po przeróbce mocowań. A druga rzecz, jeśli masz nie dzieloną kanapę to żeby dzieloną wsadzić musisz usunąć ścianę grodziową.

Są tematy w warsztacie jak to zrobić.

ok dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kombi do sedana włożysz ale odwrotnie to nie będzie tył pasował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien? Kanapa w avanta ma 3 zagłówki i z tego co ja wiem jak chce się je włożyć to bez przeróbek nie da rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien? Kanapa w avanta ma 3 zagłówki i z tego co ja wiem jak chce się je włożyć to bez przeróbek nie da rady

a już mialem nadzieje a tu d*pa musze poszukać czegoś ze starszego modelu a znalezdz coś fajnego to masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy czy stary nie ma znaczenia. Różnica to sedan/avant. Jak masz dobre fotele w dobrej cenie to zawsze możesz pokombinować z mocowaniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z avanta do sedana może pokombinować - sam mam w sedanie z avana ale odwrotnie to już gorzej

tak samo foteli z przedliftu bez poduch nie wrzucisz do polifta z poduchami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z avanta do sedana może pokombinować - sam mam w sedanie z avana ale odwrotnie to już gorzej

tak samo foteli z przedliftu bez poduch nie wrzucisz do polifta z poduchami

ale chyba odwrotnie bez problemu jak bym wsadził z polifta z poduchami do przedlifta mam bez poduch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z polifta możesz wsadzić spokojnie do przedlifta

z elektryką też nie ma problemu w razie czego dwa przewody ciągniesz lub kupujesz ori wiązkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z polifta możesz wsadzić spokojnie do przedlifta

z elektryką też nie ma problemu w razie czego dwa przewody ciągniesz lub kupujesz ori wiązkę

no i już wszystko wiem dzięki jeszcze tylko znalezc coś fajnego .pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...