Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 Avant B8


tomekiiza

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Tak prezentuje się moje wozidełko obecnie w zimowym ogumieniu. Sporo się zmieniło i tak ze zwykłego b8 zrobiłem pakiet zewnętrzny sline co zmieniło autko na duży +

Na pokład wjechały zderzaki przód i tył sline, listwy progowe boczne ori z aso, końcówki wydechów ori z aso, oraz klapa tylna z lotką sline.Całość dopełniły emblematy sline na błotnikach.

Autko w międzyczasie przeszło pełną korektę lakieru i zabezbieczenie powłoką ceramiczną 4nano w profesjonalnym studiu detilingowym co dodało głębi i szklistości czarnemu lakierowi.

audi (2).jpg

audi (7).jpg

audi (27).jpg

audi (29).jpg

audi (31).jpg

audi (28).jpg

audi (3).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziliśmy też Diesel inside i dołożone zostało trochę mocy i njutonków co znacznie dodało frajdy w trakcie jazdy.

 

Edytowane przez tomekiiza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi na sprzedaż ale z uwagi że mam za mało komentarzy to nie mogę wystawić go w dziale sprzedaży więc żeby nie spamować to zainteresowanych proszę o kontakt na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i moja B8 znalazła nowego właściciela.. jeszcze stoi w moim garażu jednak już zaliczkowana..łezka się w oku kręci tyle krwi i potu wylane żeby wyglądała jak wygląda ale czas iść dalej i przesiąść się w quatrro. Jakby ktoś chciał to komplet letnich felg z nowymi oponami mam na sprzedaż. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po moim audi zostały wspomnienia i... komplet   pięknych jak nowych felg 18 calowych   z A4 B9 (pasuje do B8)  z oponami letnimi Bridgestone Potenza jak nowe.Całość kupiona jako nowa na zeszły sezon. Gdyby ktoś chciał najlepiej ze  Szczecina czy okolic  to zapraszam na priv zrobimy atrakcyjną cene  bo klient ktory kupował audi stwierdził że nie stać go na felgi :facepalm:

 

20180604_195840-2656x1494.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...