Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AJM ciężko odpala, bardzo słabe gdy zimne.


Kaczors51

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zacznę od początku. Auto przy przebiegu ok 240 tys (licznikowym, na pewno miało więcej przejechane) miało awarię silnika, tak nagle mimo że auto chodziło idealnie. Pękł wał. Nie warto było robić, mechanik wychaczył używany silnik w dobrym stanie... I tu od początku same problemy. Pierwszy problem to odpalanie, gdy teraz temperatura spadnie poniżej 10 stopni, auto ledwo odpala, znaczy łapie od razu, po chwili potrafi zgasnąć, ale nie zawsze. Najgorsze to że gdy ten silnik nie osiągnie 90 stopni, auto to totalny muł. Na zimnym silniku nie idzie ruszyć, a gdy się na luzie wcisnie w podłogę to auto wkręci się do 3 tys po kilku sekundach. Według mechanika wszystko ok. Myslałem że znalazłem problem, gdyż na skrzyni była ropa, mechanik wymienił oringi pompowtryskiwacza. Nie ma poprawy. Komputer nie wykazuje żadnych błędów, tak twierdzi mechanik, ja niestety się nie znam, więc może ktos mnie pokieruje czego to może być powód. Dodam że na ciepłym silniku audiczka jest żwawsza, ale tak czy siak do 2 tys to auto to muł totalny. Pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...