Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Airbag

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potrzebuję namiarów do do elektryka mam problem z airbakiem pali się od pewnego czasu, byłem na komputerku i skasować się nie daje powiedział mi mechanik że trzeba sterownik wymienić lub skasować wgrać itp, czy może ktoś ma urządzenie do kasowania widziałem że są dostępne na allegro tylko czy warto kupować na raz , lub czy nie wymienić sterownik lepiej od razu na nowy. Prawdopodobnie jedną z przyczyn było odpalenie auta na małym prądzie wysiadł mi akumulator lub nie ruszałem nigdy kierownicy a raz ruszyłem w dół górę i po tym to się pokazało nie pamiętam czy od razu ? czy to mogło byc przyczyną może coś się wypięło- kod jaki mi się pali to:

a4dtc u48023 in65535 ternal control module memory check sum error pozdrawiam Wojtek

Opublikowano

na raz to raczej się nie opłaca kupować ale jeśli auta nie sprzedajesz to na pewno przyda Ci się nie raz...(jeśli dłubanie nie jest Ci obce) a jeśli nie masz za bardzo pojęcia jak się zabrać za to lepiej oddać komuś kto umie to zrobić (lecz z drugiej strony filozofii nie ma z tym). W twojej okolicy widziałem że w osielsku robią Airbagi tam gdzie zakładają sprzęt audio od CB po lewej stronie...

Opublikowano

sluchaj jak chcesz to podbij na pw i po nowym roku mog epodlaczy kompa i ewentualnie zdjac poduszke zobaczyc

bo skoro to sie stalo po ruszeniu kiera to moze tasma

Opublikowano

mam jakąś taśmę jak co :wink:

Opublikowano
  • Autor

Z tą kierownicą to są moje przypuszczenia tylko, że mogłem ruszyć i coś wyskoczyło itp autko mam zamiar mięć kilka lat ostatni samochód miałem 7 lat i to mazdę która się blacharsko rozsypała i powróciłem na stałe do audi bo miałem audi 100 i stoi do dziś zero rdzy a mazda była nowasza o 11 lat na złom się nadaje

Raczej to wina akumulatora bo mam za duży się okazało poprzedni właściciel wstawił taki jaki był w aucie gdy sprowadzał je czyli Moll 85ah na moje trasy do pracy kilka kilometrów się okazuje zabójstwem akumulator nie naładuje się tyle i aku ma 2,5 roku i jest dobry ale rozładowany wczoraj mi sprawdzili kazali naładować na piątek jadę sprawdzić czy nie mam poboru prądu lewego.

Mogłem odpalić na rozładowanym aku i mi trzasną sterownik przez to lub to to rusznie kierownicy jest przyczyną

Staram się co się da naprawić sam nie wszystko można zrobić samemu jednak.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.