Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kontrolka recznego i abs swieci

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam moj pierwszy post pewnie ze duzo jest o tym na forum moze pobielam ale niemoge nic podobnego znalezc kupilem z tym problemem sprzedajacy zapewnial ze wystarczy kupic modul i bedzie ok zakupilem caly komplet pompke ze sterownikiem o tym samym numerze zamontowalem hamulce odpowietrzylem i podjechalem do elktryka jednego pozniej drugiego i zaden nie mogl sie poloczyc z abesem diagnozuja ze prawdopodobnie problemem sa kable ktore ida pod podloga mogly byc zalane i jest gdzies zwarcie.No i od 2 dni zaczela mi swiecic kontrolka od airbag po podlacaeniu do kompa tez jej nie czyta inne odczyty normalnie bez problemow tylko abs i airbag nie czyta niewiem co z tym zrobic da ktos jakas podpowiedz moze mial podobny przypadek


witam moj pierwszy post pewnie ze duzo jest o tym na forum moze pobielam ale niemoge nic podobnego znalezc kupilem z tym problemem sprzedajacy zapewnial ze wystarczy kupic modul i bedzie ok zakupilem caly komplet pompke ze sterownikiem o tym samym numerze zamontowalem hamulce odpowietrzylem i podjechalem do elktryka jednego pozniej drugiego i zaden nie mogl sie poloczyc z abesem diagnozuja ze prawdopodobnie problemem sa kable ktore ida pod podloga mogly byc zalane i jest gdzies zwarcie.No i od 2 dni zaczela mi swiecic kontrolka od airbag po podlacaeniu do kompa tez jej nie czyta inne odczyty normalnie bez problemow tylko abs i airbag nie czyta niewiem co z tym zrobic da ktos jakas podpowiedz moze mial podobny przypadek

mala korekta kontrolka od hamulcow ta czerwona swieci trybem przerywanym nie ta od recznego pomaranczowa


witam moj pierwszy post pewnie ze duzo jest o tym na forum moze pobielam ale niemoge nic podobnego znalezc kupilem z tym problemem sprzedajacy zapewnial ze wystarczy kupic modul i bedzie ok zakupilem caly komplet pompke ze sterownikiem o tym samym numerze zamontowalem hamulce odpowietrzylem i podjechalem do elktryka jednego pozniej drugiego i zaden nie mogl sie poloczyc z abesem diagnozuja ze prawdopodobnie problemem sa kable ktore ida pod podloga mogly byc zalane i jest gdzies zwarcie.No i od 2 dni zaczela mi swiecic kontrolka od airbag po podlacaeniu do kompa tez jej nie czyta inne odczyty normalnie bez problemow tylko abs i airbag nie czyta niewiem co z tym zrobic da ktos jakas podpowiedz moze mial podobny przypadek


witam moj pierwszy post pewnie ze duzo jest o tym na forum moze pobielam ale niemoge nic podobnego znalezc kupilem z tym problemem sprzedajacy zapewnial ze wystarczy kupic modul i bedzie ok zakupilem caly komplet pompke ze sterownikiem o tym samym numerze zamontowalem hamulce odpowietrzylem i podjechalem do elktryka jednego pozniej drugiego i zaden nie mogl sie poloczyc z abesem diagnozuja ze prawdopodobnie problemem sa kable ktore ida pod podloga mogly byc zalane i jest gdzies zwarcie.No i od 2 dni zaczela mi swiecic kontrolka od airbag po podlacaeniu do kompa tez jej nie czyta inne odczyty normalnie bez problemow tylko abs i airbag nie czyta niewiem co z tym zrobic da ktos jakas podpowiedz moze mial podobny przypadek

mala korekta kontrolka od hamulcow ta czerwona swieci trybem przerywanym nie ta od recznego pomaranczowa

kontrolka od poduszek zgasla sama ale abs sie swieci


witam moj pierwszy post pewnie ze duzo jest o tym na forum moze pobielam ale niemoge nic podobnego znalezc kupilem z tym problemem sprzedajacy zapewnial ze wystarczy kupic modul i bedzie ok zakupilem caly komplet pompke ze sterownikiem o tym samym numerze zamontowalem hamulce odpowietrzylem i podjechalem do elktryka jednego pozniej drugiego i zaden nie mogl sie poloczyc z abesem diagnozuja ze prawdopodobnie problemem sa kable ktore ida pod podloga mogly byc zalane i jest gdzies zwarcie.No i od 2 dni zaczela mi swiecic kontrolka od airbag po podlacaeniu do kompa tez jej nie czyta inne odczyty normalnie bez problemow tylko abs i airbag nie czyta niewiem co z tym zrobic da ktos jakas podpowiedz moze mial podobny przypadek


witam moj pierwszy post pewnie ze duzo jest o tym na forum moze pobielam ale niemoge nic podobnego znalezc kupilem z tym problemem sprzedajacy zapewnial ze wystarczy kupic modul i bedzie ok zakupilem caly komplet pompke ze sterownikiem o tym samym numerze zamontowalem hamulce odpowietrzylem i podjechalem do elktryka jednego pozniej drugiego i zaden nie mogl sie poloczyc z abesem diagnozuja ze prawdopodobnie problemem sa kable ktore ida pod podloga mogly byc zalane i jest gdzies zwarcie.No i od 2 dni zaczela mi swiecic kontrolka od airbag po podlacaeniu do kompa tez jej nie czyta inne odczyty normalnie bez problemow tylko abs i airbag nie czyta niewiem co z tym zrobic da ktos jakas podpowiedz moze mial podobny przypadek

mala korekta kontrolka od hamulcow ta czerwona swieci trybem przerywanym nie ta od recznego pomaranczowa


witam moj pierwszy post pewnie ze duzo jest o tym na forum moze pobielam ale niemoge nic podobnego znalezc kupilem z tym problemem sprzedajacy zapewnial ze wystarczy kupic modul i bedzie ok zakupilem caly komplet pompke ze sterownikiem o tym samym numerze zamontowalem hamulce odpowietrzylem i podjechalem do elktryka jednego pozniej drugiego i zaden nie mogl sie poloczyc z abesem diagnozuja ze prawdopodobnie problemem sa kable ktore ida pod podloga mogly byc zalane i jest gdzies zwarcie.No i od 2 dni zaczela mi swiecic kontrolka od airbag po podlacaeniu do kompa tez jej nie czyta inne odczyty normalnie bez problemow tylko abs i airbag nie czyta niewiem co z tym zrobic da ktos jakas podpowiedz moze mial podobny przypadek


witam moj pierwszy post pewnie ze duzo jest o tym na forum moze pobielam ale niemoge nic podobnego znalezc kupilem z tym problemem sprzedajacy zapewnial ze wystarczy kupic modul i bedzie ok zakupilem caly komplet pompke ze sterownikiem o tym samym numerze zamontowalem hamulce odpowietrzylem i podjechalem do elktryka jednego pozniej drugiego i zaden nie mogl sie poloczyc z abesem diagnozuja ze prawdopodobnie problemem sa kable ktore ida pod podloga mogly byc zalane i jest gdzies zwarcie.No i od 2 dni zaczela mi swiecic kontrolka od airbag po podlacaeniu do kompa tez jej nie czyta inne odczyty normalnie bez problemow tylko abs i airbag nie czyta niewiem co z tym zrobic da ktos jakas podpowiedz moze mial podobny przypadek

mala korekta kontrolka od hamulcow ta czerwona swieci trybem przerywanym nie ta od recznego pomaranczowa

kontrolka od poduszek zgasla sama ale abs sie swieci

dobra nikt i tak nie napisal temat mozna zamknac

Edytowane przez edward.6

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.