Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wulkanizator - Gliwice, Zabrze, okolice


Tyrath

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, zamknęli mi spod nosa cudowy serwis ogumienia w Gliwicach na czechowicach (pracuję obok).
Może ktoś polecić jakiegoś wulkanizatora z Gliwic lub Zabrza, który nie zdziera z biednych ludzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.jon-tech.pl/Korzystam z ich usług i jest ok. Dobra cena i dobry poziom usług.Gliwice-Łabędy

Super! Tego właśnie szukałem, łabędy mogę zahaczyć po drodze do domu i jakby co to mam super blisko od pracy, a zazwyczaj takie rzeczy lubię załatwiać po drodze z roboty, bo jak człowiek już do domu wejdzie to włącza się tryb lenia :grin:

Dzięki bardzo!

EDIT:

Ja perdole.... właśnie do nich zadzwoniłem i :OMG::wtf::o:o:o:o:o:o myślałem, że w moim wyżej wymienionym warsztacie jak mi wyważyli 2 koła za 15zł to jest szczyt marzeń cenowych, a na Łabędach komplet wyważają za 20zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na Łabędach komplet wyważają za 20zł.

Że jak? 4 koła za 20zł? Przecież ciężarki więcej kosztują :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem do domu, jestem już po wyważaniu kółek. Bez ściemy 20zł za komplet. Warsztat fajny, profesjonalny.
Pan mechanik również bardzo w porządku, miał taki sam samochód jak ja, więc można było pogadać o silniku i nie tylko ^_^
Ogólnie wrażenia bardzo bardzo pozytywne i mogę wszystkim polecić warsztat JON-TECH, Gliwice - Łabędy ul. Zamkowa 1

Jeszcze raz dzięki SebolA4, dzięki tobie mam stały punkt w dobrej lokalizacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka maszyna do wywarzania, kiedy była legalizowana, jakie koło tam wyważałeś. Ja się nie spotkałem jeszcze aby ktoś dobrze robił poniżej 100 zł za komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka maszyna do wywarzania, kiedy była legalizowana, jakie koło tam wyważałeś. Ja się nie spotkałem jeszcze aby ktoś dobrze robił poniżej 100 zł za komplet.

Nie mam pojęcia, nie znam się na takich maszynach. Wyważałem stalowe piętnastki zimowe. Od nich zaraz wskoczyłem na A1 i przy 200km/h zero drgań. Więcej nie mogłem bo cały odcinek to był zakręt :decayed: a i mój klekocik mógłby się obrazić :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem się ile weźmie za moje 17 alusy.
Zapytał się czy czyste od środka. Powiedziałem mu, że mogę umyć :D
Powiedział, że często mu dają do wyważania brudne felgi i ze sporą ilością kleju po starych ciężarkach i że to jest dość wkurzające.
Koniec końców jak przyniosę czyste felgi to za 30zł komplet wyważy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Marklowicach...może trochę nie podrodze, ale jest jeden warsztat/koleś, który mi wziął...w zeszłym roku za założenie oponek 215/40/18 XL czyli wzmacniane wraz z wyważeniem i to czarnymi ciężarkimi, bo wnętrza mam czarne...40 Polskich Złotych :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracik też u Niego...zakładał jak miał swoje 20" to wziął mu 50 zeta bynajmniej mi tak mówił...zresztą sądząc po cenie moich "czterech 8nastek" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadajcie ,że jesteście z forum Audi. Zawsze bęzie leeepsza cena.Już Was zapowiedziałem.... parę dni temu. Tomek nie czepiaj się legalizacji maszyny bo ja i kupa znajomych robi tak koła od 2 lat i jest wszystko w porządku.Za okazanie dokumentów maszyny i legalizacji cena wzrasta 200 % więc patrz tam jakooo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja płaciłem 100 zł za 4 17" :naughty:

ale sprawdzę warsztacik i dam im zimówki do zrobienia, ciekawe czy sobie poradzą, jeśli tak to będę next klientem, poprzedni nie dał sobie rady :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...