Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zderzak poliftowy z tej aukcji - opłaca się ?


nike166

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Miałem dziś przykrą niespodziankę i zawadziłem o stalowy słupek wystający z ziemi zupełnie niewidoczny co sprawiło, że zostawiłem za sobą 1/3 zderzaka :huh: Założyłem ostatnio lampy poliftowe i z tej okazji myślę aby dołożyć zderzak poliftowy halogeny zawsze się przydadzą no i poliftowy zderzak ładniejszy.

Znalazłem na allegro firmę, która sprzedaje w pełni odnowione zderzaki w dość atrakcyjnej cenie do tego malują na karzy kod lakieru z palety producentów z tym, że goły zderzak bez kratek dokładek halogenów itp ale wysłałem maila z zapytaniem czy mają może na stanie te kratki i dokładkę do kompletu żeby zamówić całość myślicie , że się opłaca ? http://allegro.pl/show_item.php?item=4987473836&msg=Twój+e-mail+został+wysłany.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

Co do montażu zderzaka to wiem, że potrzebuję inne ślizgi widziałem poradnik tu na forum lecz nie jest on jakiś super lecz można załapać o co chodzi. Moje pytanie brzmi czy ślizgi poliftowe montuje się w otwory po ślizgach przedliftowych czy trzeba dawać nowe ? I czy wystarczą same ślizgi w wszystko podchodzi p&p ?

Dzięki za pomoc i wszelkie sugestie :)

Pozdrawiam Piotrek :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zderzaki z aukcji to zamienniki w dodatku przedliftowe także niespecjalnie się opłaca. Za 400 z groszem kupisz kompletny poliftowy zderzak z belką i halogenami, jak dobrze trafisz to nawet w swoim kolorze wyrwiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kupiłem poliftowy w bdb stanie od kolegi z forum za 350 zł , już oddany do lakiernika . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toteż właśnie. Szkoda kasy na zamienniki przy tak niskich cenach oryginału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...