Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B6 1.8T] Wymontowanie zegarow i wymiana tarcz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

otoz nosze sie z zamiarem wymiany tarcz w moich zegarach, poniewaz mam przebrzydle mile. Kupilem od kolegi popielate tarcze od S4. Czy moglibyscie dac mi wskazowki jak wymontowac zegary, wymienic tarcze i zamontowac zestaw zpowrotem? Uzylem szukajki, znalazlem piekny opis, ale do B5. Bede bardzo wdzieczny za pomoc.

BTW, drugi zestaw takich tarcz mam w domu i moge sprzedac. Sa to oryginalne nowe tarcze, komplet z 4 wskazowkami, takie jak na zjeciach ponizej:

33e5142ee50090ed.jpg

4c94a452c5c911f9.jpg

Jeszcze raz dziekuje z gory za pomoc.

Pozdrawiam z IRL, Westhub

Opublikowano

Te same zagary załozyłem do siebie

masz 2 opcje:

1. Wyjąć wskazówki i przełozyć same tarcze - jest to prosty zabieg tylko jest kwestia wpięcia tych wskazówek dokładnie tak samo z powrotem :)

2. przeprogramować immo i wsadzać całe kompletne od S4 - CTV jest w stanie coś takiego zrobić

napisz mi na co się zdecydujesz to powiem Ci co dalej robić

Opublikowano
  • Autor

Poziek, dzieki za odpowiedz.

Mam zamiar zalozyc same tarcze, gdyz juz je kupilem(na zdjeciu sa cale zegary tylko jako przyklad).

Chodzi mi teraz o to jak wymontowac zegary, jak wyciagnac obecne tarcze i poskladac wszystko do kupy, a zeby nic nie zepsuc. Na co uwazac.

Calych zegarow nie mam zamiaru zamieniac.

Jecze jedno pytanie mam: ze wzgledyu na to ze obecnie mam do 160mil, to po zamianie tarcz bedzie poazywac zle predkosc. Czy istnieje mozliwosc przeprogramowania predkosciomierza zeby pokazywal wlasciwie? Czy mozna zamienic mile na kilometry w liczniku przebiegu?

Dziekuje, Westhub

[ Dodano: 24-01-2007, 22:07 ]

No po nocnych pogadugaduszkach z dr. Poziek`iem wiem wszystko. W niedziele od rana sie zabieram za robote, bede robic zdjecia i przygotuje piekna porade krok po kroku z fotkami i strzaleczkami itd...Murzyn, juz mozesz wyciagac patelnie i smazyc mi pochwale!!!! :D;):a4fan:

btw, ultrawyczesany jest ten emotikon :a4fan:

:a4fan::a4fan::a4fan::a4fan::a4fan::a4fan::a4fan::a4fan::a4fan::a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.