Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prośba o interpretacje logów silnik AFB


kowalwroobel

Rekomendowane odpowiedzi

BArdzo proszę o interpretacje logów.moja audiczka bardzo kuleje.dziękuję i pozdrawiam wszystkich audiFanów



2 tygodnie temu moja vp44 wróciła od mechanika po rzekomej regeneracji,koleś mnie skasował na sporą sumkę,miało to pomóc na wszystkie bule i bolączki co się okazało jest tak jak było.bardzo proszę o interpretacje tych logów. niestety dynamicznych nie moge narazie wykonać jest zbyt ślizko




BASIC SETTINGS:






STATYCZNE:








Edytowane przez kowalwroobel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kąt wtrysku do ustawienia, na late w grupie oo4 ma byc ok 2 ZGMP, prawdopodobnie masz bład mówiacy o tym,

zrób potem dynnamiczne, jak nie bedzie ''ślisko''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to logi nie wygladają źle, dawka w popmpie wg mnie jak najbardziej poprawna,.

jedynie ten kat wtrysku, na late masz 0,4 BTDC znaczy przed gmp, ma być za skoro na late, więc albo się zmieni na ok 2 i u góry bedzie ATDC, lub pokaże na minusie BTDC , trzeba przestawiać śrubami fasolkami na kole napedowym od pompy na gorącym, poszukaj tematu jest napewno,.przesuwając o ok milimetr przestawiasz o ok 1 stopień,.


w grupie 004 w statycznych kąt wtrysku nie wysterowany jest, 2 i 3 okienko powinno się zgadzac, silnik był wtedy ciepły czy zimny???zdarza sie że na zimno kat wtrysku nie jest wysterowany prawidłowo, lub nastawnik się zacina, no ale w basic settings przestawia, więć trzeba ustawić kąt wtrysku na początek,.

ewentualnie cos niedobrego dzieje sie z wtryskiem sterującym, ale skoro błędów brak,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki kolego z chęci pomocy,logowany był na 90 na zegarze i 84 w programie więc temp powinna być dobra...

a ten kąt to w lewo czy w prawo kręcić??.dodam tyle że autko nie chce jechać więcej niż 160km/h i nie przekracza 3000 obrotów.

czemu myslisz że coś niedobrego dzieje się z wtryskiem sterującym???? :facepalm:dodam tyle że moje autko dziś rzuciło palenie :facepalm::facepalm::facepalm:

Edytowane przez kowalwroobel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...