Skocz do zawartości
IGNOROWANY

problem po wymianie pompy wspomagania POMOCY


Shadow_956

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jakiś czas temu miałem problem ze wspomaganiem o czym pisałem również na forum. Do wymiany kwalifikowała się pompa wspomaganie więc ją wymieniłem a przy okazji zbiorniczek wyrównawczy płynu wspomagania. Pompa nowa w zamienniku dedykowana pod moje auta a nawet z większa wydajnością. Zbiorniczek kupiłem od audi a4 b5 gdyż był 2 razy tańszy i niczym się nie rożni poza kolorem.

Zaniepokoiła mnie głośna praca wspomagania na postoju wiec zajrzałem pod maskę i okazało się ze płynu ubyło do poziomu min, dolałem do poziomu max po czym przejechałem się i znów zajrzałem pod maskę na włączonym silniku, płyn znów kotłuje sie w zbiorniczku... Przwód łączący zbiornik z pompa jest cały w płynie, wyciek również jest przy pompie. Doradzcie mi co robic co znow jest nie tak, cały uklad byl sprawdzony przeczyszony co moze byc przyczyna. Z góry dziekuję za wszelkie uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobna sytuacje w mojej b5, walczyłem chyba ze 3 mc. Sprawdź przewód pompa - magiel powinien być na nim swobodny przepływ (ja dmuchalem ustami ). Jeżeli stawia jakikolwiek opór to pewnie w środku się teflon oderwał (tak było u mnie) i za wysokie ciśnienie gotuje płyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...