Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a4 b5 avant co uważacie o tych felgach ?


lukasza4rzeszow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nadchodzi wiosna i przymierzam się do zakupu nowych felg 16 do b5 avanta spodobał mi się ten wzór co o nich uważacie ? są ok czy lepiej oryginalne kupić a te odpuścić ?

http://allegro.pl/nowe-felgi-r557-cosma-audi-a4-a5-a6-rs4-16-cali-i4991913238.html

http://allegro.pl/nowe-felgi-r557-cosma-audi-a4-a5-a6-rs4-16-cali-i4991913346.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście brał bym oryginalne używki lub jakieś inne znanej firmy

do 1500 spokojnie znajdziesz

a może na 17' byś się pokusił :naughty: mam takie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek przekonałeś mnie do zakupu oryginalnych :P , tamte odpuszczę jeśli bym szukał 17 to może bym się skusił i byśmy się dogadali :) .

Mam jeszcze jedno pytanko chodzi mi mianowicie gdzie jest wytłoczone napisane rok produkcji felg ? chodzi mi o oryginalne .Z góry dzięki za odp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek przekonałeś mnie do zakupu oryginalnych :P , tamte odpuszczę jeśli bym szukał 17 to może bym się skusił i byśmy się dogadali :) .

Mam jeszcze jedno pytanko chodzi mi mianowicie gdzie jest wytłoczone napisane rok produkcji felg ? chodzi mi o oryginalne .Z góry dzięki za odp ;)

Od wewnętrzej strony felgi, na jednym z ramion najczęściej lub niekiedy w pobliżu rantu powinno być coś takiego jak to:

img3473hy.jpg

Tu rok produkcji 2010, kwiecień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...