Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Centralny zamek nowy kluczyk scyzoryk


artrem

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z dodaniem kluczyka do centralnego zamka.Auto Audi A4 B6 zakupione z jednym kluczykiem typu scyzoryk(3 przyciski) dzięki koledze który ładnie opisał co i jak w dziale A4 B5 dorobiłem cały zestaw.Zostało mi tylko dokupić używany w celu wyciągnięcia elektroniki do drugiego scyzoryka.Pierwsza próba okazała się nie udana dlatego następna będzie dopiero po uzyskaniu informacji na jakiej częstotliwości mam szukać? Po rozłożeniu tego jednego co miałem jak byk było 433,92MHz i takiego szukałem i kupiłem.W sobotę próbowałem go dołożyć i bez rezultatu ,postanowiłem wymienić baterię i dzisiaj po zakupie kolejna próba i dalej d*pa.W między czasie przez przypadek przejrzałem temat o modułach komfortu i ku mojemu zdziwieniu dla mojego modułu (8E0 959 433 AD) okazuje się że widnieje informacja 433MHz! Wnioskuje teraz że sama obudowa tego scyzoryka co mam była chyba przekładana a sama elektronika jest inne niż dane na obudowie?Jak to jest z tą częstotliwością jaki kluczyk ja potrzebuję?Z góry dzięki za podpowiedz nie chcę kolejny raz złego zakupu dokonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według opisu na forum przepraszam ze tak ogólnikowo ale jestem w drodze do pracy i odpisuje z tabletu a wszystkie instrukcje mam w komputerze w domu.W każdym razie po wejściu w odpowiednie funkcje programu vag-com widzę ze są zaprogramowane dwa kluczyki mimo ze mam tylko jeden i jest on jako 2 (1100) po wciśnięciu przycisku wartości się zmieniają przy próbie wciśnięcia przycisku na pilocie który chce dodać nic się nie zmienia.Może ważny jest model jaki zakupilem?ten co działa jest na jedna dużą baterie ten nowy okazało się ze na dwie mniejsze i niewiem czy on jest po prostu od B5 i niechce podejść czy to nie ważne i liczy się tylko by chodził na tej częstotliwości 433,92.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...