Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z centralnym zamkiem


adasm112

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Proszę Was o pomoc drodzy forumowicze. Otóż mam problem kiedy zamykam drzwi w swoim samochodzie nie działa mi mrugnięcie kierunkowskazem ale kiedy otwieram to pokaże tylko jak mowie gdy zamykam to nie ma. Zwróciłem uwage ze kiedy zamykam auto od srodka klawiszem to nie swieci sie ze zamkniety został samochod a wczesniej wszystko działało. Zaczeło sie to wszystko od tego kiedy zaczełem ruszać wiązką kabli miedzy drzwiami a słupkiem. Rozebrałem tą gumę i zobaczyłem że mam 4 cienkie kabelki oderwane. (zielony i zielony z czarnym paskiem oraz fioletowy i fioletowy z białym paskiem) z tego co się orientuje te dwa ostatnie odpowiadaja za fotochrom do lusterek zewnętrznych, ale czyzby te dwa zielone były powodem tego ze nie działa mrugnięcie kierunkiem kiedy zamykam auto?? Bardzo Was proszę o pomoc. Może ktoś wie od czego są poszczególnę kable. Jutro mam zamiar zabrać się za to i powalczyc z tym trochę. Z gory dziekuje.


Problem rozwiązany. Kabelków było troche do złożenia ale się udało. Wszystko działa jak należy. Post zamknięty. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym tak tego nie zamykał, dodałbym że winę za to podnosił przerwany kabel sygnału otwartych/zamkniętych drzwi. Nie mrugało bo to takie rozwiązanie producenta ażeby zwrócić naszą uwagę na to że któreś drzwi zostały niedomknięte,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...